2737
2739
عنوان

شوهرم بعد دو هفته اومده از سفر ولی من....

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 52 پست

گفتم توهین نکن بی حیا خودتی که مثل قاشق نشسته میپری وسط

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
خانم کمی دقت کن بعد نظریه صادرکن من گفتم متاسفانه همچین شرایطی پیش اومده نگفتم میخوام نزدیکی داشته ...

من با نسترن حرف زدم که میگه چرا مبگید حرامه

علت حرام بودنشو گفتم که فرقی نداره حرام با حرام

چه دوست پسر چه شوهر

بعدم ببین درسته ما تورو نمیشناسیم ولی بعضی حرفا واقعا گفتنش یجوریه

تاپیک تو اون مدلی بود

خواهرانه میگم تا این حد جالب نیست احساساتت رو جای عمومی بیان کنی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ گفتم شاید تازه عروسی کردی میلت زیاده حالا کاریه که شده انشالله سری بعد 

بابا بعد ۲ هفته میگی‌میلش زیاده😅😅😅  خب ۱ هفته شدهههههه

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
با احترام من که اصلا به حلال و حرام بودن در این مورد توجه نمیکنم آدم برای اینکه پیش شوهرشم بخوابه ب ...

بله عزیزم

ما نکردیم درکل امر و دستور خداونده

البته شماهم مختار آفریده شدی

چه در اعتقاد چه در عمل

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2731
بیخیال بابا اینجاهمیشه یه تعداد خلنم جلسه ای هست که هرچی بگی میریزن سرت اونوقت خودشون......استغفرال ...

گلم اشتباه گفتی

اتفاقا خانم جلسه ای عا میگن خلبانی بپوشید😂😂😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
عزیزم قفل کن تاپیک رو الان یه سریا اومدن بهت درس دین بدن

اسی ی حرف تو لفافه زد اینا هی میگن نمیتوته بده بعدم میگن اسی بی ادبه اینا کین دیگه وااااا

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
بیخیال بابا اینجاهمیشه یه تعداد خلنم جلسه ای هست که هرچی بگی میریزن سرت اونوقت خودشون......استغفرال ...

عزیزم ما دلمون میسوزه میگیم ....اگه همبستری کنی هم خودت لحظه ی دردناکی رو تجربه میکنی هم شوهرت مریض میشه ...دوست داشتی برو دوست نداشتی نرو خود دانی

2738