2733
2739
عنوان

حق دارم از دوست پسرم دلخور باشم؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت چه جوری 3 سال تحمل کردی 

اون بنده خدا که فشار روشه خودت حسی نداری تازه چندشتم شده 

به ما حس دیگه ای دست میده معشوق از این حرفا بزنه....

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
چرا؟

بابا سه سال دوستی طفلک چیزی نگفته. پس برای چی میخوای عروسی کنی. خب نیاز مهمترین بخششه. به نظرم شما سرد مزاجی مگه میشه از این حرفا آدم چندشش بشه

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
2738

مراقب باش فقط یعنی چی که قبل از عقدبت میگه ارزومه کنارت بخوابم واینا چرا خودتو ازم دریغ میکنی باید درجوابش میگفتی این چیزا خط قرمزمنه این حرفاهم بمونه برای بعد ازدواج واینکه گفته اینقدر که من عاشقت هستم توعاشق من نیستی خیلی مراقب باش خیلی ازپسرا باگفتن همین حرف از دخترای ساده ومظلوم سواستفاده کردن وبعدبه حال خودشون رها کردن البته اینم که میگین ۳ساله دوستین وخطایی بهتون نزدیک نشده نشون میده خیلی اهل سواستفاده و اینا نیست و واقعا قصدش ازدواجه ولی خب مردا رفتارشان غیرقابل پیش بینیه بیشتر حواست باشه