2733
2739
عنوان

اولین گوشی موبایلی که داشتید....

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 95 پست
اره چقدم پیام دادنش سخت بود واسه هر حرف چند بار باید میزدی 😂شستم درد میگرفت دیگه 

ولی دیگه حرفه ای شده بودیم واسه خودمون،نگاه نکرده متن تایپ میکردیم،من ه جای حروف الفبا ی گوشیم،دکمه هاشو،حفظ بودم

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
صدای مسیج اره...من قورباغه گذاشته بودم.دوستم صدای شرشر آب بود.همه رو غافلگیر میکرد خخخ

اره صدای خروس و یه صدایی بود ترکی بود نمیدونم یادتون باشه یا نه با یه لحن طنزی میگفت اس ام اس ام در رو باز کن بیام تو دیگه😑

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعییییی خواهر یاد دوران دانشجویی میندازه منو چون موبایل اون موقع اومد رو بورس

آره دقیقا من سال اول دانشگاه برام گوشی خریدن😏😏😏😏😏

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
ولی دیگه حرفه ای شده بودیم واسه خودمون،نگاه نکرده متن تایپ میکردیم،من ه جای حروف الفبا ی گوشیم،دکمه ...

دقیقا من با داییم مسابقه میدادیم ک کی غلطاش بیشتره 😂😂

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2731

یه سایت بود نود و هشتیا کلی رمان میریختم تو گوشیم تا نصف شب رمان میخوندم میرفتم تو حس

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی