2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمنم بگو اسم دخترم نفسه همیشه فکرمیکنم پسربیارم چی بزارم اسم کیان هم خیلی دوس دارم

بنظرم دوتا بچه اسمشون هم وزنو قافیه ام نباشه مهم نیست کیان اسم قشنگیه  نفسم قشنگه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
منم ميخوام بزارم بعضيا كلا بلدن فقط مسخره كنن انگار مثلا اسماي مرسانا دلوين خيلي قشنگه والا

والااااااااا

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2728
من نمیدونم ولی فقط میگم این دوتا بچه بزرگ میشن وزندگیای مستقلی دارن حتما ک نباید به هم بیاداسمشون قش ...

اره والا 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
بنظرم دوتا بچه اسمشون هم وزنو قافیه ام نباشه مهم نیست کیان اسم قشنگیه  نفسم قشنگه

فعلا خدا بهش هنوز داداش نداده ولی بده ۹۰ درصد کیان میزارم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
فعلا خدا بهش هنوز داداش نداده ولی بده ۹۰ درصد کیان میزارم

انشالله داداششم میاد 

2740
منم ميخوام بزارم بعضيا كلا بلدن فقط مسخره كنن انگار مثلا اسماي مرسانا دلوين خيلي قشنگه والا

اگه با منی من اصلن بچه ندارم مرسانارم همینجوری گذاشتم بعدشم نفس ک قشنگه اسم پسر ک باهاش ست بشه ب ذهنمون نرسید

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
اگه با منی من اصلن بچه ندارم مرسانارم همینجوری گذاشتم بعدشم نفس ک قشنگه اسم پسر ک باهاش ست بشه ب ذهن ...

نه با شما نيستم كلا ميگم هر اسمي ميزاري مسخره ميكنن يكي گذاشته بود اروشا ميگفتن الوچه😑