2737
2734
عنوان

دکل ایرانسل روی پشت بوم خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3848 بازدید | 43 پست
ببخشید ولی لازم دونستم یه بار دیگه ریپلای کنم و بگم این مسؤولیتی که چند میلیاردی پول به جیب میزنن و ...

حالا اون بنده خدا شوخی کرد یه چیزی گفت... شما چه جدی گرفتین😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ولی لازم دونستم یه بار دیگه ریپلای کنم و بگم این مسؤولینی که چند میلیاردی پول به جیب میزنن و ...

اون دکل بالاخره یجا باید نصب بشه

استارتر قبول نکنه میان سراغ شما

و شما قبول نکنید میان سراغ من

منم قبول نکنم میرن سراغ بعد تا در نهایت یکی بخاطر نیاز‌مالی قبول کنه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اینقدر بهت بگم که شوهر عمم میگفت خونه روبروییمون یک دکل گذاشتن درختی که تو خیابونشون بود سمت دکل خشک ...

جدی وای ن من اثلا دلم نمیخاد ازاری ب کسی برسونم خودمم دوتا بچه دارم بهتره اجتناب کنیم از این قضیه

بدن اجاره؟؟؟؟؟ پس اون بیچاره هایی که میان اونجا زندگی کنن چی؟  یعنی برای اونا ضرر نداره؟  ...

انگار اولین دکله! 

بریزیم بیرون همه دکلها رو بیاریم پایین با این حساب!

بعدم خود استارتر از ضررش آگاهه من خواستم نظرم متفاوت باشه یه کم😶

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2740

متفاوت کی‌بودم من😍😍

قبول کنید اگه شما قبول نکردیید میبرند رو پشت بوم همسایه حالا چه فرقی برا شما میکنه والا قشنگ اطراف رونکا کنید پشت بومها پر آنتن هستش رایت ایرانسل همراه اول اگه ضرر داره اونا هم ضرر دارن 

انسان شجاع کسی است که بر نفسش پیروز شود.
قبول کنید بعد اون خونه رو بدید اجاره یجا دیگه اجاره کنید😎

انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران همـمپسند

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران همـمپسند

دیگران میبینن دکل اونجاس دیگه