2737
2734

بنظر کسایی که قصد خرید طلا دارن تا عاشورا ماه صفر صبر کنن چون اونموقعها میاد پایین

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل عید هرسال یه کم میره بالا 

خب پس احتمالا چند ماه بعد عید پایین بیاد

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2731
بنظر کسایی که قصد خرید طلا دارن تا عاشورا ماه صفر صبر کنن چون اونموقعها میاد پایین

نه این قبلا بدرد می‌خورد الان همه یاد گرفتن میزارن صفر و اینا بازار طلام تکون نمیخوره

هیچ
نه این قبلا بدرد می‌خورد الان همه یاد گرفتن میزارن صفر و اینا بازار طلام تکون نمیخوره

پس بهتره همگی بریم ته دره از دست این اقتصاد لعنتی راحت شیم

داشتم پول جمع میکردم دستبند بخرما 😐

عین من،ببین من دقت کردم دهه ی آخر ماه صفر قیمت بشدت افت میکنه،خودمم میخوام نگه دارم اونوقت بگیرم،اگه میتونی صبر کن

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

نه بابا،این بار ماه صفر کلی قیمت اومد پایین،از اونجایی که عروسی نیست قیمت افت میکنه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2738
پس بهتره همگی بریم ته دره از دست این اقتصاد لعنتی راحت شیم

😂😂آره من دوساله منتظرم طلا ارزون شه طلامو عوض کنم بخدا هر وقت میرم یا سر میخوان پولم کمه یا نمیشه😭😭هر دفم که پول بیشتر جور کنم بیشتر میره بالا😂😂

هیچ