2737
2739
نمیاد خیلی دوسم داره ها  ولی کوتاه نمیاد

خب این رفتار در آینده توی جنبه های دیگه زندگی براتون مشکل ساز میشه ، اگه بخواد در هر موردی اینطور برخورد بکنه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این رفتار در آینده توی جنبه های دیگه زندگی براتون مشکل ساز میشه ، اگه بخواد در هر موردی اینطور بر ...

چکارش کنم 

زورم بهش نمیرسه

یعنی میشه منم بعد ۵سال عقد برم سر زندگیم؟😭خسته شدم
2731
حالا اگه نمیخوندی ، میخواستی این ۳ ماه را چیکار کنی ؟

خب دو تا بچه دارم..یکی12 ساله و یکی18 ماهه ...می دونی چقدر اذیت شدم با دو تا بچه و اونم با روزی پنج تا هشت ساعت درس خوندن؟ 

از طرف دیگه نوشتن رساله ام هم عقب افتاده...خدا می دونه سه روز بعد امتحان فقط خونه رو جمع می کردم و تمیز می کردم ...بس که اون مدت خونه رو ول کرده بودم ....خدایی گریه نداره ؟ خدایی حقم نیست که قبول بشم ؟

خب دو تا بچه دارم..یکی12 ساله و یکی18 ماهه ...می دونی چقدر اذیت شدم با دو تا بچه و اونم با روزی پنج ...

ببین عزیزم توی شرایط نرمال درس خوندن که هنر نیست ، همه میتونن.

مهم کاریه که شما کردی و در شرایط سخت اراده داشتی و خوندی ، اینکه امسال قبول نشدید ،قطعا سخته اما گریه نداره....تا شکست نباشه هیچ پیروزی وجود نداره.

یا سال بعد قبول میشید یا در شغل دیگه ای مشغول میشید، خوب بررسی کن عزیزم گاهی شکست داره به ما میگه مسیرمون غلطه.

پزشکی رویای منه 

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
2738
منم همینطور 

عاشقشم 

کم موند تا کنکور استرس داری توهم؟ 

عید عروسی یکی از نزدیکانمه تو ی شهر دیگ نمیشه نرم کلیییی وقتمو میگیره

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!

راستی چقد خوندین؟ از تاپیکاتون متوجه شدم نظام قدیم هستین من جدیدم 

راستی چقد خوندین؟ از تاپیکاتون متوجه شدم نظام قدیم هستین من جدیدم 

من کنکورم موکول شد به سال بعد ، فرزندم بدنیا اومد و مشغول نگهداری از بچه ام هستم