2737
2734
عنوان

ادم های مبتلا به " خود حیف بینی "

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 53 پست
البته با شرایط کشور ما تغییر وضعیت خیلی سخته . ولی باید یه دلخوشی برای خودت داشته باشی که با اون حال ...

افرین خیلی دوست دارم بتونم کاری کنم احساس خوبی و خوشی کنم ولی فعلا احساس نقص میکنم یه چیزی کمه انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همون نفهمیدم تهش چراهمه بیشعورن .اصلا چراانقد معروف شد

منظورش این بود از بقیه توقع نداشته باشیم خوب ومهربون باشیم درواقع هرکی که انسان کاملی نبود رو میگفت بیشعور

کتابای بسیییارر از این بهتر هستن که معروف نیستن چ میدونم شاید تبلیغات این کتاب الکی زیاد بود

افرین خیلی دوست دارم بتونم کاری کنم احساس خوبی و خوشی کنم ولی فعلا احساس نقص میکنم یه چیزی کمه انگار

گاهی ادم اینطوری میشه ولی باید خودتو از این حال در بیاری . شمع روشن کن تو خونه خیلی بهت ارامش میده . بعد کم کم شروع کن به انجام کارایی ک حالتو خوب میکنه الان چون حال دلت خوب نیست چیزی ب ذهنت نمیاد ولی حتما هست چیزی که حالت خوب بشه باهاش . میگم حتما نباید کار بزرگی باشه

2728

به ادم ها نگا کن اونایی که خانه دارن دنبال شغل میگردن اونایی ک شاغل هستن میگن خوش ب حال خانه دار ها و ‌.‌‌.. مجردها میگن خوش بحال متاهل ها و برعکس و خیلی مثال هایی دیگه . هیچکس از وضعیتی ک داره راضی نیست پس با چیزی ک حال دلتو خوب میکنه خوش باش بیخیال همه چی 😍

2740