2733
2734
عنوان

وزن نوزاد یکماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 9176 بازدید | 24 پست
خب شیر خشک نده گشنش بشه میگیره  پریودم ربطی نداره به مزه شیر

عزیزم شیرم در حدی نیست که بچه رو سیر کنه تا ۱۳روزگی فقط شیرخودنو میدادم بجه طفلی فقط یکسره گریه میکرد.وزنش خیلی پایین رفته بود.مجبورم شیرخشک بدم.وگرنه خودم مخالف شیرخسک هستم.ولی چاره ای ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکل اکثر بچه ها ۱۰ روز اول وزن کم میکنن که طبیعیه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اگر شيرش رو تقویت کنه ان شاءالله....از دستم نرنجي یک وقت

نه بابا  حوصله رنجیدن ندارم😂

من پسرم اولاش خوب میرفت ولی الان دگ نه ی ماه ب وزن میدن ی ماه ب قد فعلا که بچش وزن کم نکرده  رفته حلو یعنی پس رشد کرده جای نگرانی  نیس ثابت نمونده  خداروشکر

انشاالله.حرف مردم بیشتر اعصاب ادم رو به هم میریزه.تا میبینن میگن اا چرا این بزرگ نشده؟

نادرشوهرمن امروز میگه چاق شده فردا میگه لاغر شده تو دوروز

منم اولش مثل تو ب وزن گیریش حساس بودم خودتو نرنجون چاقی ولاغری ژنتیکیه،پسر من اولاش خیلی خوب میرفت وقتی  غذا خورد کمتر شد بعدشم همه میدیدن میگفتن کوچولو  نمونده دگ باید بفهمن ژنتیکیه درشتی و کوچیکی

ورن نوزادتم خوبه با هیچ بچه ای مقایسه  نکن بهرحال  رفته جلو وزن  گرفته خداروشکر  ثابت  نمونده بعضی وقتا ب وزن  میدن بعضی وقتا  ب قد

استارتر جان 

منم وضعیت شمارو دارم. وقت تولد ۳۲۰۰ بود. ۱۰ روز بعد شد ۲۹۰۰. سر یکماهگیش تازه رسید به وزن تولدش. پس نی نی شما در برابر بچه من ماشالله خیلی خوب وزن گرفته. بخدا هر لحظه هم درخدمتشم و دارم شیر میدم. ولی هرکی می بینتم میگه چرا اصلا بزرگ‌نشده. راستش اولش برام مهم بود ولی الان دیگه اصلاااا. همش حرف مفته.

دو تا فوق تخصص نوزادان هم ۳ -۴ بار بردمش. گفتن هیچ مشکلی نداره. صبور باشم. خلاصه که به حرف بقیه گوش نده. فقط لبخند بزن

استارتر جان  منم وضعیت شمارو دارم. وقت تولد ۳۲۰۰ بود. ۱۰ روز بعد شد ۲۹۰۰. سر یکماهگیش تاز ...

مرسی عزیزم از راهنماییت.سالم باشن .تپل و لاغریشون مهم نیس.

شما فقط شیرخودتو میدی؟