2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن دیگه اونجا هم گفتیم، ببین دوحالت داره یا میگه نه که دیوانه میشی

یا از رودربایتی مخالف نمیکنه و بعدا میپیچونتت

یا قبول میکنه و ازدواج میکنی و عشق و عاشقی که از سرت افتاد و با خود واقعی ش روبه رو شدی، هرروز باید سرکوفت این کارت رو بخوری

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2728
معلومه که من مجردم😐😓 اونم مجرده

خداروشکر خیالم راحت شد ولی بازم مطئن شو که اون متاهل نباشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740

نکن اینکارو ، از این عشقا واسه اکثر دخترای دانشجو پیش میاد ولی اینکارو نمیکنن ، من زیاد توی دوره لیسانس دیدم دخترای کلاس عاشق استاد شدن ولی تهش غرور خودت خرد میشه به خودکشی میرسی ، اون استاد هر چقدرم مهربون باشه بازم چون استاد شده فکر میکنه خداست و دانشجو رو در حد خودش نمیبینه ، اینجور ادمها تیپ شخصیتیشون مثل پسرای کوچه بازار نیست که به یه ابراز علاقه و یه قیافه ی زیبا دلبسته بشن ، دنبال یکی مثل خودشون میگردن اکثرا یا اینکه میرن با فامیل ازدواج میکنن 

فقط خودتو کوچیک میکنی ، درستو تموم کن برو مقطع بعدی ، سنت بیشتر بشه به بچه بازی و عشق الانت میخندی فقط 

الان نه بزار فارغ التحصیل بشی یا ترم آخر

چون الان اینکارو کنی سوژه میشی تویه وقت مناسب انجام بده

تو این مدتم شمارشو بگیر تو تلگرام و اینستا خودی نشون بده یکم