2733
2739
عنوان

بچم پایینه همش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2909 بازدید | 68 پست
عزیزم دختریاپسر؟

دختر

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
آن شا الله آن شا الله خدا حفظش کنه برات فقط قرآن بخون آروم شی

خیلی ممنون عزیزم ازصبح ک پامیشم قران میزارم تسبیحات که خدا خودش مواظبش باشه.خیلی سختی کشیدم تو این هفت ماه  این سختیام دقیقه اخر هدر نره.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس فقط دوماه مونده😉

انشالله🙏🙏🙏💕

2731
من 28هفتمه😭

عزیزم با منی. منم مث تو بچه م پایینه. ببین اکثرا دراز بکش. حموم سر پا واینسا. قبل اینک دوش ابو ببندی خیلی اروم از زیر شکمت ماساژ بده ب سمت بالا. دستاتو بذار زیز شکمت اهسته بکش ب سمت دنده هات و سینه هات. 

روغن بزن ب شکمت و باز همینکارو کن ک گفتم. خیلی زیااااد مراقب باش ب پهلوات و شکمت باد بخوره. با ی روسری بلند زیر شکمتو ببند. خیلی سفت نباشه. ب حدی ک ی انگشتت راحت بره زیر شال. وسیله رخت خاب قابلمه سنگین بلند نکن. سر پا واینسا رو صندلی ظرف بشور. وقتی میخای بلند شی از رخت خاب اول اروم بشین بعد چند ثانیه اروم بلند شو و حتما با دست زیر شکمتو نگه دار. وقتی سر پایی و داری راه میری اگ دستت ازاده حتما زیر دلتو بگیر. من با اینکارا الان ی هفته ست بچه یکم اومده بالا تر. میدونم چقد وحشتناکه پایین باشه. رعایت کن اینارو ک گفتم خوب میشی

لایک نکنید اه
عزیزم با منی. منم مث تو بچه م پایینه. ببین اکثرا دراز بکش. حموم سر پا واینسا. قبل اینک دوش ابو ببندی ...

من کلا خوابم درازکشیدم فقط واسه دشویی پامیشم همین.

2738
خوبه افرین.باقی کارایی ک گفتمم بکن. ان شاالله درست میشه

مرسی عزیزم