2737
2734
عنوان

ویروس اسهال استفراغ جدید:(

| مشاهده متن کامل بحث + 53863 بازدید | 55 پست
ای خداااااااااااا از دست این ویرووسای لعنتی

دختر منم چند روزه گرفتارشه

دورش بگردم بچم آب شده

آب هویج و کته ماست و موز رو دکترش خیلی تاکید داشت

ایشالا همه بچه ها خوب باشن بچه من و شما هم زودی خوب بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید توجه داشت که شکل مصرف خاکشی در اثرات دارویی آن دخالت دارد، مثلاً خاکشی مخلوط با آب سرد دارای خاصیت ملین(ضد یبوست) و خاکشی به صورت جوشانده دارای خاصیت ضد اسهال می باشد.
در حالت اول صمغ و موسیلاژهای خاکشی در آب متورم شده و باعث رفع یبوست می شوند، در حالی که در جوشانده ترکیبات داخل خاکشی استخراج شده و خاصیت ضد اسهال را ایجاد می نمایند.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام بچه ها.من بچه نئارم و خودم این ویروس رو گرفتم.شش روز طول کشید ولی بچه خواهر شوهرم گرفت بهش گل برنجاس داد تلخه ومسمومیتای ابنطوری رو خوب میکنه .خوب شد
اگه پایان نامه در زمینه های مختلف میخواین یا گزارش کار آموزی یا پروژه های آماده و...مبتونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=627446&PageNumber=1
2731

سلام بچه هادخترمنم دوهفته است ویروس گرفتتش دوباربستریش کردم خوب شده بازدوباره گرفتتش الانم اسهاله بهش پلانتاژن باگردکیدی لاکت باموزوسیب میدم بهترشده ماخوب خوب نشده  دستشویی شم رنگ سبزه شیرخشک بهش میدم به نطرتون چکارش کنم خوب شه دستشویی شم بوی بدی میده ده باردکتربیشتربردمش فایده نداره 

2738

سلام بچه هادخترمنم دوهفته است ویروس گرفتتش دوباربستریش کردم خوب شده بازدوباره گرفتتش الانم اسهاله بهش پلانتاژن باگردکیدی لاکت باموزوسیب میدم بهترشده اماخوب خوب نشده  دستشویی شم رنگ سبزه شیرخشک بهش میدم بوی بدی هم میده لطفاراهنمایی کنیدچکارکنم بدجورداغون شدم شایدبالای ده باربردمش دکترفایده نداره شوهرم میگه هی میبریش دکتربدترمیشه

باید توجه داشت که شکل مصرف خاکشی در اثرات دارویی آن دخالت دارد، مثلاً خاکشی مخلوط با آب سرد دارای خا ...

عزیزم برعکس نوشتی(میدونم از تاپیک مدتها میگزره ولی برای کسی که میخونند میگم)خاکشیر با تب سرد ضد ایهال و با ابجوش اسهال اور

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن