2733
2739
عنوان

به عنوان یه مادر چجوری برای خودتون وقت میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 58 پست
مسئله اینجاس من نه دوستی دارم نه کسی که بخوام باهاش جایی برم  خانواده شوهرمم کاری بهم ندارن .. ...

خواهر چ کنیم دیگه مجبوریم تحمل کنیم استه بریم استه بیایم نمیشه ک بخاطر جامغه خرابمون هیچ جا نریم همه ی زمانی ب تنهایی احتیاج دارن 

من خودم دقیق مث شمابودم ولی الان انقد تلاش کردم تا ردزای زوج دووقت باشگاه گزاشتم تو برنامم برا روحیمم عالیه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
مسئله اینجاس من نه دوستی دارم نه کسی که بخوام باهاش جایی برم  خانواده شوهرمم کاری بهم ندارن .. ...

الان هوا خنک شده برو پارک بانوان 

گند زدیم رفت                                                     آیندگان چقدر نفرینمون میکنن😯                             👌 خداکنه عقلمون سر جاش اومده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم خیلی وقتا تنها میرم تازه من خانوادمم نیستن کلا خودمون اینجا تنهاییم هیچ فامیلی نداریم .این چیز ...

جای تفریحی نداره واقعا 

یه دریاس که ۹ ماه از سالو نمیشه رفت و کلی کافه برا جوونا که جای من و بچم نیس ... و کلی پاساژ که دل خوش میخواد و جیب پر 

فرشته های کوچولوی من ...

دخترم شش ماهشه. اوایل خیلی نگران بودم که همه چی مث قبل اوکی باشه. اما دیدم یا نمیشه یا خیلی اذیت میشم. شوهرم گفت به کارای خونه روزا کار نداشته باش‌ فقط وقتت با دخترمون باشع.که هم اون کمبودی نداشته باشه هم خودت از بچه داری لذت ببری حتی شامو وقتی خودم اومدم درست کن فوقش یه ساعت دیرتر میخوریم. آخرشبا آشپزخونه‌رو تمیز میکنم جمعه هاهم گردگیری و .. روزی نیم ساعت رقص و ورزش دارم هر روز دوش میگیرم هوا خوب باشه دخترمو میبرم بیرون و ...

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2731

منم تا یکی دوماه پیش  همش درهمین حالت بودم الانم خیلی بهتر نشده فقط باشگاه ثبت نام کردم هفته ای سه روز میرم برای خودمم 

هر روز صبح با بیدار شدن بچه بیدار میشم صبحونشو بده پوشک عوض کن باهاش بازی کن دوروبرو جمع کن ناهار درست کن ظرف بشور باز کلی وسایلی که بچه ریخته تو خونه رو جمع کن شب شام و ظرف و پوشک و... خیلی روزا تکراری شده برام 

خونه و اشپزخونه که لامصب  جمع نمیشن حالم دیگه بد میشه نگاهشون میکنم ازینکه کثیفن عصبی میشم 

وای گاز رو بگو اه 

باز اعصابم خرد شد

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
ساعت ۹ میخوابه بچه و دیگه نمیشه ولش کرد ...

من سی سالمه ولی احساس میکنم ۲۴ سالمه چه ربطی به سن داره عزیزم مگه سی ساله چشه شرایطمم مثل شماست یه دختر دو ساله هشت ریشتری هم دارم.ولی سعی میکنم از همه چیز شادی بیافرینم.اولا که در طول هفته حتما یکی دو شب گردش و تفریح داریم هر چند مختصر یعنی شوهرم میدونه که اگه نبرتم افسرده میشم در نتیجه خودش افسرده میشه دوما دخترم که شیطونی میکنه و تو خونه بمب منفجر میکنه انقدر دنبالش میدوم و گازش میگیرم و میخورمش که غش غش میخنده و هردومون شاد میشیم و حتی اگه شوهرمم تو اون تایم حوصله دخترمو نداشته باشه و اعصابش از بهم ریختگی خونه خورد باشه به وجد میاد با ما همراه میشه.در کل سخت نگیر

بچهای من۱۹ماه فاصلشونه بزرگه دوسال وخورده ای کوچیکه ده ماه الان آنفولانزا گرفتن امشب کلی حرف بارم کرد مادرشوهرم تمام فکرم اینه اینا زود خوب شن طوریشون نشه من صب که پامیشم خونرو مرتب میکنم ظرفی باشه میشورم مابقیه روز رو هم بیکار سرو کله زدن بابچه ها من دارم دق میکنم دعاکنین زود خوب شن بخدا نذر کردم خوب شن روضه بذارما

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2738
من سی سالمه ولی احساس میکنم ۲۴ سالمه چه ربطی به سن داره عزیزم مگه سی ساله چشه شرایطمم مثل شماست یه د ...

ببخشید قصد توهین نداشتم .. 

خب گردش و بیرون رفتن ما جوریه که یا میریم خانه کودک یا پارک یا کلا جایی که برا بچه خوب باشه چون بیشتر از ۳ روز تو خونه بمونه همش میگه بریم دور دور که منظورش پارکه ... بازم به من چیزی نرسیده . درسته هوایی عوض میکنم اما بیرون رفتنم قربونی بچه میشه ... و بازی با بچه هم که من خیلی دارممم چون دوس ندارم احساس تنهایی کنه کل طول روز داریم بازی میکنیم اما حالا نمیدونم شما چجوری حس مثبت میگیری اما من تو اون بازه که دارم بازی میکنم اوکیم بعد که تموم میشه یا میخوابه دلم میخواد گریه کنم که اینقد از زندگیم دور شدم که همبازیم یه بچه اس ... دلم برا روزایی که با رفیقام بودم خیلی تنگ میشه 

فرشته های کوچولوی من ...
😹حالا نفس عمیق بکش

ن دیگ یکی دوتا کارو ول کردم اومدم بخوابم تموم ک نمیشه فقط ادم پیر میشه

شمام کلاس بارداری برو خیلی خوبه 

کلاسای بهداشت رایگان هم هست

کلاس هنری ثبت نام کن برو تا وقتی بچه هات کوچیکن چیزای هنری گزینه خوبیه یاد بگیری بعدها کلی بدردت میخوره و اعتماد به نفستم میره بالا

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
ن دیگ یکی دوتا کارو ول کردم اومدم بخوابم تموم ک نمیشه فقط ادم پیر میشه شمام کلاس بارداری برو خیلی خ ...

خب بچه هارو چیکار کنم عزیزم ؟؟ دغدغه من اینه دخترم مهد نمیره اگه میرفت خیلی راحت میتونستم حداقل ۲ ساعت از روز رو برا خودم برنامه بریزم

فرشته های کوچولوی من ...
ببخشید قصد توهین نداشتم ..  خب گردش و بیرون رفتن ما جوریه که یا میریم خانه کودک یا پارک یا کلا ...

من که تا قبل بچه یا با شوهرم یا با دوستام همش سینما و خرید و این ور اون ور بودیم یه وقتایی انقدر دلم میگیره که دلم میخاد بشینم گریه کنم ولی فکر میکنم میبینم چه فایده داره پا میشم آروم آروم ظرفا رو میشورمو آشپزخونه جمع میکنم میبینم عه کلی روحیم عوض شد بعد یه غذای خوشمزه درست میکنم میبینم باز بهتر شدم بعد سرمو با بافتنی یا اینترنت گرم میکنم در همین حینم هی جلو بچم میوه یا چوب شور بوشار بستنی هر چی که داشته باشم میذارم که کمتر مزاحم کارم بشه .دیگه نمیشه خودمونو ول کنیم مجبوریم به خودمون امیدواری بدیم که از پا نیفتیم

آهان موفق باشی گلم . از بس شوهرم منو محدود کرده که جایی نرم تنهایی یه لحظه اینا رو که گفتید فکر کردم ...

عزیزممم ناراحت شدم امیدوارم همسرت هر چه زودتر به اشتباهش پی ببره و بزاره شما یه مامان ترگل مرگل باقی بمونی  

عزیزممم ناراحت شدم امیدوارم همسرت هر چه زودتر به اشتباهش پی ببره و بزاره شما یه مامان ترگل مرگل باقی ...

ان شاالله گلم  😔❤

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘