2737
2739
عنوان

شوهرم هی گیجم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 40 پست
هم حسابداری تو ادامه بده.هم ارایشگری تو.بلاخره از یکیشون ب درامد برسی

نمیتونم واسه هردوتا هزینه کنم 

ارایشگری دوره هاش واقعاً هزینه زیاد میخواد مثلا تنها شینیون سه تومن 

یا میکاپ ۴تومن 

تتو ۵ تومن

کار با مواد پنج تومن 

شایدم بیشتر

دانشگاهم که آزاده خودت حساب کن

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همین رشته خودت بری دانشگاه و بلد باشی خوب کار کنی،پول توش هست  اما اول تکلیفتو با خودت ر ...

کاملا درست میگی عزیزم

مشکل منم همینه نمیتونم تصمیم بگیرم دیگه چون هردوتاشو علاقه دارم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
عزیزم شما هنو خودتم تکلیفتو با خودت نمیدونی بعد انتظار داری شوهرت بدونه؟آرایشگر میخوای بشی دیگه دانش ...

خوب من که قبول کردم گیج شدم گلم چرا شاکی میشی

همه دانشگاه میرن و کلاس میذارن و منم روم تاثیر میذاره دیگه 

2728
کاملا درست میگی عزیزم مشکل منم همینه نمیتونم تصمیم بگیرم دیگه چون هردوتاشو علاقه دارم

خوب بنظر من  تا کشش درس داری و سنت کمه به درس فکر کن چون برای کار هنری هرچی باشه همیشه وقت هست

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
میکروبیولوژی

نههه بابا😲مگه میشه

خوب بنظر من  تا کشش درس داری و سنت کمه به درس فکر کن چون برای کار هنری هرچی باشه همیشه وقت هست

درسته خیلی ممنونم عزیزم

خوب من که قبول کردم گیج شدم گلم چرا شاکی میشی همه دانشگاه میرن و کلاس میذارن و منم روم تاثیر میذاره ...

آخه اعصابم خورد میشه یکی کارش یچی دیگس ولی الکی میره دانشگاه

شما ول کن بقیه رو.کلاس چی آخه؟اگه باآرایشگری موافقت کرده قشنگ ازالان هدفتو مشخص کن همه تمرکزتو بذار رو هدفت تا ۱۰ سال دیگه یکی از بهترین سالن دارای شهرتون بشی

اگه هم میخوای درس بخونی که کلا بچسب به درس ب ی جایی برس که مدرکت بلااستفاده نمونه

2738
آخه اعصابم خورد میشه یکی کارش یچی دیگس ولی الکی میره دانشگاه شما ول کن بقیه رو.کلاس چی آخه؟اگه باآر ...

کاملاً درست میگی عزیزم

فقط میترسم بعدا بچم تو درس به مشکل بخوره مثلاً...و منم فقط دیپلم بمونم😕

کاملاً درست میگی عزیزم فقط میترسم بعدا بچم تو درس به مشکل بخوره مثلاً...و منم فقط دیپلم بمونم😕

توو درساش که تا دیپلم خوندی میتونی کمکش کنی

بعدشم بره دانشگاه شما حتی دانشگاهم رفته باشی باز نمیتونی کمکش کنی چون رشتش صددرصد ی چی دیگس

ولی از ذهنت غافل نشو

همیشه کتاب بخون مقاله بخون که با سواد باشی 

👏👏👏خیلی ممنونم خیلی کمک کردی عزیزدلم

حالا بنظرت سالن باز کنم درآمدش بهتره و برام به صرفه تره یا یکی دو حرفه یاد بگیرم