2733
2739
عنوان

بغض گلومو فشار می ده مادرم مدام پسرمو با بچه برادرم مقایسه می کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 40 پست
عزیزم چقد دلم سوخت برای بچت. الهی بگردم. ببین در عوض تو به بچت بیشتر محبت کن و تو جمع قربون صدقش برو ...

عزیز موضوع یه کم پیچیده است من خیلی بهش محبت می کنم و تعریف می کنم می گن چون تو خیلی بهش محبت می کنی و ازادی زیاد بهش دادی این طور شده که نباید (یعنی مورد تایید اونا نیست)

البته مامانم اینا هم خیلی بهش توجه می کنند توی جمع، بیشتر از بقیه نوه ها ولی توجهشون چندان مثبت نیست با نگاه سنگین قضاوت، دایم زیر نظرش دارند. بکن نکن زیادبهش می گن ...

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خوب ندن مگه بچه اوناست بچه خودته ول کن بابا  توبالاش ببرتوپشتش باش توبراش وقت بذاربه حرف مردم ...

یعنی مامانم را هم (مادربزرگ مادری بچه ام )جزء مردم حساب کنم؟! خیلی دردناکه

می ترسم بچه ام از این بابت ضربه بخوره

شناخته و نوازش نشه

با این همه استعدادش توی این جامعه سرخورده بشه

توی این جامعه ای که ملاک خوب بودن یه بچه سه چهار ساله مرتب منظم بودن و آن کادره بودنشه

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان روی مهربونی کردنش خیلی مانور می دم و تشویقش می کنم تا یاد بگیره

میدونم خیلی شرایط سختیه. من جای شما بودم مستقیم به مامانم میگفتم اگه یه بار دیگه بچه ها رو با هم مقایسه کنه دیگه مجبور میشین اونجا نرین. مادرته چرا باهاش راحت نیستی؟ حرف دلتو باید به مادرت بزنی مطمئن باش ماد شما اصلا متوجه این کار بدش نشده . باید بهش بگین تا متوجه بشه. 

میدونم خیلی شرایط سختیه. من جای شما بودم مستقیم به مامانم میگفتم اگه یه بار دیگه بچه ها رو با هم مقا ...

از کجا مطمئنی؟ ما مشاور می ریم و من این قضیه رو در کنار قضایا و شرایط دیگه مون به مشاور گفتم . مشاور همون جا تلفنی با مامانم صحبت کرد مادرم قشنگ به زبون اورد که چون این ها همسن هستند ناخوداگاه این مقایسه در ذهن من اتفاق می افته 

بعدش مادرم خیلی واکنشیه و اگر من حرف صریح این چنینی بزنم جوابش اینه:الهی بی مادر بشی که تو رو اذیت نکنه باحرفاش 😟😖

2731
از کجا مطمئنی؟ ما مشاور می ریم و من این قضیه رو در کنار قضایا و شرایط دیگه مون به مشاور گفتم . مشاور ...

والا چی بگم مادرتون ببخشید بی منطق هستن . به نظرم رفت و امدتونو باهاشون کم کنید لزومی نداره وقتی اینقد اذیت میشین

والا چی بگم مادرتون ببخشید بی منطق هستن . به نظرم رفت و امدتونو باهاشون کم کنید لزومی نداره وقتی این ...

مامانم از نظر اجتماعی خیلی مقبوله و خودشو قبول داره بالای بیست سال مشاور توی بهترین مدرسه بوده ولی این جور رفتار را هم با من بچه اش داره ☹

عجیبه نه؟ برای من خیلی تلخه این حرفا رفتارا ناخوداگاه میاد توی ذهنم و خیلی رنج می برم

والا چی بگم مادرتون ببخشید بی منطق هستن . به نظرم رفت و امدتونو باهاشون کم کنید لزومی نداره وقتی این ...

شاید باورت نشه این نفرین "الهی بی مادر بشی که این کارو نکنه" اگر کنتوری بود که شمارش می کرد شاید صدها بار از زبون مادرم شنیدم اون هم دقیقا جایی که به امیدی اومدم صحبت بکنم تا به نتیجه ای برسم

اما دیگران تا دلت بخواد با مامانم مشورت می کنند و راضی اند البته من هم مشورت می کنم ولی اگر جنبه انتقادی داشته باشه صحبتم، اکثرا نتیجه اش اینه

مامانم از نظر اجتماعی خیلی مقبوله و خودشو قبول داره بالای بیست سال مشاور توی بهترین مدرسه بوده ولی ا ...

وای باورم نمیشه فکر کردم مامانت ازین خانومای هست که تحصیلات اصلا ندارن و خیلی قدیمی فک میکنن. واقعا چقد سخت. 

2740
شاید باورت نشه این نفرین "الهی بی مادر بشی که این کارو نکنه" اگر کنتوری بود که شمارش می کرد شای ...

اخه این جمله ای که میگی عادت داره بگه یعنی قبول داره که داره اشتباه میکنه ولی از طرفی هم انتقاد پذیر نیست ایشون

اخه این جمله ای که میگی عادت داره بگه یعنی قبول داره که داره اشتباه میکنه ولی از طرفی هم انتقاد پذیر ...

آره 

همین جوره که می گی😕😞

می دونی وقتی قرار باشه آدم با مادرش رابطه اش رو کم کنه *مادر* کسی که قاعدتا نسبت به فرد خالص ترین حس ...

خب برای همین میگم روابطت رو کم کن تا بیشتر از این بار روانی برات نداشته باش.

کن کم هرچه زمان بگذره بیشتر احساس میکنی که هیچکس جز خودت دلسوز واقعیت نیست حتی مادرت!!