2733
2739
ممنون چقدر شما خوبین. میشه اگه زحمتی نیست اون تاپیکمم بخونین راهنماییم کنین. البته اگه وقت دارین.

در اون زمینه واقعا اطلاعی ندارم عزیزم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ای بابا بد به دلت راه نده از هرچی بترسی سرت میاد پس نترس

میدونم ولی این حس ترس لعنتی تو وجودمه.

اخه ظهر یکی تاپیک زده بود از زنجان بود گفته بود یه بچه ۷ساله دور از جون همممممه بچه های دنیا در اثر آنفولانزا به رحمت خدا رفته.من ترس افتاد تو وجودم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در اون زمینه واقعا اطلاعی ندارم عزیزم

😘😘😘🌹🌹🌹

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
میدونم ولی این حس ترس لعنتی تو وجودمه. اخه ظهر یکی تاپیک زده بود از زنجان بود گفته بود یه بچه ۷ساله ...

طبیعیه عزیزم ادم سنگ که نیس صدقه بده دعا و قرآن بخون

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728

بیش از این وقتتو نمیگیرم آویژه جان.لطف کردی.⚘⚘⚘⚘

طبیعیه عزیزم ادم سنگ که نیس صدقه بده دعا و قرآن بخون

باشه عزیزم.ممنونم🌸🌸