2737
2739
عنوان

وای بیاین منو اروم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 31 پست
نه دو روزه مثل سگ شدم باهاش ولی دلیلشم نمیگم بهش چون دیگه فایده ی نداره الان بچم یکسالشه

خب راست میگی فایده نداره ...پس خواهشاخلق خودتم 

تنگ نکن🙏  حتی به خاطر بچت...اون چه گناهی داره باحرص خوردن تو شیر بخوره گناه داره به خدا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خر شدم اخه اتاق خابم نداشتم ک بخوام سیسمونی بچینم از رو لجش هم اتاق خودما جمع نکرد گف سیسمونی نمیخوا ...

عزیزم حاملگی هم یه دورانی مثل بقیه دوران های زندگیه منم آتلیه نرفتم ولی زیاد ناراحت نیستم آره دوست داشتم برم ولی خب نشده دیگه الان فکر کردن بهش خودتو اذیت میکنه بی خیال باش منم شاید خیلی چیزا دلم خواسته اما یا تو سلیقه شوهرم نبوده یا نتونسته الان دیگه بهش فکر نمیکنم از بودن در کنار همسر و دخترم لذت میبرم تو هم بی خیال باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.