2737
2739
عنوان

من چرا خابم نمیبره😭نکنه دیگ اصلا نتونم بخابم🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 70 پست
نه نت بین الملل هنوز وصل نشده تو تهران شایعس

نه عزیزم از امشب برا بعضیا وصل شده تو سایت خبر هم یکی اینجا گذاشت من رفتم خوندم نوشته بود برای بعضی شهر ها شروع کردن ب وصل کردن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم از امشب برا بعضیا وصل شده تو سایت خبر هم یکی اینجا گذاشت من رفتم خوندم نوشته بود برای بعضی ...

والا ما خودمون تو تهرانیم همه فک و‌فامیلا هم تو همه مناطق تهران هستن از هر کدوم پرسیدیم گفتن نت بین الملل وصل نشده...فقط دانشگاهها و بعضی شرکتهای دولتی وای فایشون وصل شده.

امیدواریم هر چی زودتر همه چی درست بشه.

2728
والا ما خودمون تو تهرانیم همه فک و‌فامیلا هم تو همه مناطق تهران هستن از هر کدوم پرسیدیم گفتن نت بین ...

من از بعدازظهر اینجام چند نفر گفتن وصلن حتی یکی اسکزین شات فرستاد تا بقیه باور کنن اخرشبی یکی نیاوران بود گفت من وصلم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
خوش به سعادتت الان دارم به بچم شیر میدم.شاید هلاک بشم از بی خوابی

عزیزممم😍این لحظه ها هم برای من دور نیس 😂

2738
وای من خواب بودم ساعت ۳شب با سردرد شدید بیدار شدم دو شبه خواب ندارم  انگار یکی همش برام دعا می ...

خوشبحالت خاب بودی حالا