2737
2739
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 7 بازدید | 67 پست
منم همینطوربخدایه دلخوشیم همین بودصداشومیشنوم اگه پیشم نیس الان همونم ندارم احساس خفگی دارم بدترین ر ...

درکت میکنم عزیزم منم اصلا حال روحی خوبی ندارم😔😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
درکت میکنم عزیزم منم اصلا حال روحی خوبی ندارم😔😔

قربونت برم مجبوریم زیادشو تحمل کردیم یکی دوروزدیگه هم تحمل میکنیم به شوهرم میگم برو خوش بگذرون نت وصل بشه دهنتوسرویس میکنم ماهم روزاخری دعوا داشتیم مث خرپشیمونم   

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم مجبوریم زیادشو تحمل کردیم یکی دوروزدیگه هم تحمل میکنیم به شوهرم میگم برو خوش بگذرون نت وص ...

یعنی وصل میشه؟ من که اصلا هیچ امیدی ندارم 

دیدی که احمد خاتمی هم امروز تو خطبه های نماز جمعه گفته برنامه های مجازی رو قطع کنن چون اونا مردمو هوایی کردن

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
یعنی وصل میشه؟ من که اصلا هیچ امیدی ندارم  دیدی که احمد خاتمی هم امروز تو خطبه های نماز جمعه گ ...

کل زندگی و درامدمردم باهمین نته تومیدونی چه ضربه ی سنگینی بهشون هرروززده  معلومه که وصل میشه گلم بازم مث قبل میشه

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#
2731

[QUOTE=112692475]کل زندگی و درامدمردم باهمین نته تومیدونی چه ضربه ی سنگینی بهشون هرروززده  معلومه که وصل میشه گلم بازم مث قبل میشه

کل زندگی و درامدمردم باهمین نته تومیدونی چه ضربه ی سنگینی بهشون هرروززده  معلومه که وصل میشه گل ...

اگه تونستی بخونش  

کل زندگی و درامدمردم باهمین نته تومیدونی چه ضربه ی سنگینی بهشون هرروززده  معلومه که وصل میشه گل ...

اینجا ایرانه هرچیزی ممکنه وای دارم میمیرم از غصه و نا امیدی

عزیزم برات پیام گذاشتم تو خصوصی رسید؟

اینجا ایرانه هرچیزی ممکنه وای دارم میمیرم از غصه و نا امیدی عزیزم برات پیام گذاشتم تو خصوصی رسید؟

اره گلم رسید

2738