2733
2734
عنوان

کسی که دوسش داشتم با خواهرم میخاد ازدواج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 23 پست
اره

من خودم مجردم هنوز

ولی خیلی ها رو دیدم میگن که ازدواج قسمته و همه چیز به طرز عجیبی دست به دست هم میده واسه ازدواج

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من خودم مجردم هنوز ولی خیلی ها رو دیدم میگن که ازدواج قسمته و همه چیز به طرز عجیبی دست به دست هم می ...

دقيقا همينه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربه داشتم با دوست نزدیکم همهههه بهم میگفتن فلانی تورو میخواد 

این فلانی اومد شماره منو بگیره من شماره مامانم دادم اخه یه کتاب بود که باید به مامانم پس میداد منم شماره مامانم دادم دوستم دقیقا عمون لحظه اومد کتاب خواستی شماره منه این شمارش داد دیگه مخش زد ازدواج کردن منم هاج و واج

2740