2733
2734
عنوان

چهار سال پیش همین ساعت

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 43 پست
عکسشو بده این آقا زاده رو😍

عزیزم عکسام ارسال نمیشه دیروزخودمو کشتم یه عکس بوم نشد که نشد میزنه بخاطر کمبود فضا و این حرفا

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

از بس همه پستا سیاسی شده من عنوانو خوندم فکر کردم درباره اون چهار ساله دوره روحانی حرف بزنی بعد که متنتو خوندم ضایع شدم پیش خودم

برای کسانی که به وجود خدا ایمان دارند هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسانی که به وجود خدا ایمان ندارند هر توضیحی بی فایده است!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر برای منم دعا کن نینیم سقط شده😔

فدات شم منم چهار تا سقط داشتم صلاح روبالایی میدونه و به وقتش نی نی قشنگتو میده بغلت فقط زمان داره و صبر ما ادمها کم 

خیلی زود به مراد دلت هرچی که هست برسی

عزیزم عکسام ارسال نمیشه دیروزخودمو کشتم یه عکس بوم نشد که نشد میزنه بخاطر کمبود فضا و این حرفا

اسکرین بگیر بعد اونو بذلز

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
از بس همه پستا سیاسی شده من عنوانو خوندم فکر کردم درباره اون چهار ساله دوره روحانی حرف بزنی بعد ...

من از سیاست هیچی نمیدونم اخه خب نه ماشین دارم فکر بنزینش باشم نه خونه نه طلا نه مول دیگه ازین بدترکه نمیشم😆

فدات شم منم چهار تا سقط داشتم صلاح روبالایی میدونه و به وقتش نی نی قشنگتو میده بغلت فقط زمان داره و ...

چند سالته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
فدات شم منم چهار تا سقط داشتم صلاح روبالایی میدونه و به وقتش نی نی قشنگتو میده بغلت فقط زمان داره و ...

خدا انشاالله پسر گلتو حفظ کنه❤

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738
خیلی ذوق نکن چار روز دیگه میشی مادر شوهر برات تاپیک می زنن 

کسی که بچشو دوست داشته باشه چه دختر چه پسر سعی نمیکنه ارامش زندگیشو خراب کنه برای اروم بودن پسرم و زندگیش باید همسرشم اروم و خوشحال باشه انشاالله چندسال دیگه برای تولد عروسم یه تاپیک بهتراز این میزنم😊

مثلا یکی از ته دل آه بکشه ..یا همون حسرت هم میگن ..یا ناراحتی از ته دل ..

عزیزم من خوشحالیمو با دوستام به اشتراک گذاشتم بچه دنیا اوردن هنری نیست که فقط من دنیا اورده باشم کسی هم یه مقدار مشکل ناباروری داره معیوب نیست فقط یه قسمتی از بدنش مثل چشم مثل دست مثل پا نیاز به درمان داره مثل این میمونه منی که چشمام ضعیفه به شما که عینکی نیستی حسادت کنم آه بکشم بعد زندگیت از این رو به اون رو میشه بلا نسبت شما و بقیه حرفتون خیلی مسخره بود بهرحال ممنون واسه تبریک🍀

تولدش مبارک🥰🥰 جشن ر مفصل گرفتی

ممنون گلم.نه عزیزم هم کسیو نداریم هم با ریخت و پاش موافق نیستم .من و پدرش و پدر بزرگ مادر بزرگشیم فقط.اگه اینهمه بی کس و کار نبودیم شاید ولی حالا از توخیابون مهمون بیارم؟😆

عزیزم من خوشحالیمو با دوستام به اشتراک گذاشتم بچه دنیا اوردن هنری نیست که فقط من دنیا اورده باشم کسی ...

عزیزم خب خیلیام هستن که تا ابد باردار نمیشن که نمونه ش توی این سایت هست...منم بخاطر بچه ی خودتون گفتم  که خدای نکرده  یه وقت چشم نخوره و به بیماری دچار نشه ...من که به خاطر خودم نگفتم .چون مجردم...هدفم فقط دلسوزی بود.😟😊😊😊...به هر حال ان شاءالله که چشم نخورن ..😊یه و ان یکاد بخون گلم. 😊