2737
2734
میبینم که هیچکی اون چیزی که مردا را به حرف میاره نگفت .همه تون کلاس آموزشی  لازمید 🤭

استاد شما بفرما

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عزیزم بگید خب 😔😔😔

مشکل خانم ها اینه که فکر میکنن خودشون باید زیاد سوال بپرسن و حرف بزنن تا چت طولانی بشه ... 

شما همکار هستید و واقعا کارت راحتتره . بهش مثلا بگو ، شما فلان کار را چه خوب انجام دادی .فلان کار فقط از شما بر میاد ... فلان کار را چجوری انجام میدی خیلط برام جالب شده ....چه با سیاست و قدرتمند تو محیط کار رفتار میکنید و ....

از مردها باید تعریف کرد .از تخصص شون .از کارهاشون ...بهشون بال و پر داد ... 

یه مورد دیگه اینکه مردا اکثرا عاشق فوتبالن .. منم اطلاعات فوتبالیم عالیه ..اگه اطلاعات داشته باشید نون تون تو روغنه ... باهاش شرط ببندید سر برد و باخت .شرط مثلا دادن شام خخخخ

کارهای فنی هم همینه ...

کلا مردها حوصله حرفای روزمره و اب و هوا را ندارن . با دوستاشونم در مورد اقتصاد و بنزین و گرونی حرف میزنن ... شما باید روحیه و انرژی مثبت باشید تو چت 😀😊✌✌✌

خدایی من چقدز وقف نی نی سایت شدما .کی قدر میدونه🙄🤣

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
من اگر کسی حرف بیاره وسط خوبم بد نیستم ولی اینکه خودم شروع کنم به حرف زدن اصلا بلد نیستم  

همون دیگه منم مثل تو بودم .ولی قلقش را پیدا کردم....شاید باورت نشه تو دوران نامزدی شوهرم ماموریت بود شهر غریب ...از صبح جمعه تا شبش میومد چت میکرد.در این حد دوست داشت .الانم همینه بعد از ۶ سال

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎