2737
2734
عنوان

خواهرم امشب گفت .....‌🤔😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 79 پست
بعضی مردا پرتوقع اند همسر منم فقط ی روروئک خرید ،چنان بلاییی سرم آورد که ...... 😡 بیچاره خانواده ...

عزیزم نقصیر خودمون هم هست ک از حرف مردم می‌ترسیم، من ب شوهرم گفتم ک اولا وقتی فهمیدی میتونی خرج ی بچه را از صفر تا صد بدی بیا بچه دار بشیم 😃 در ضمن فقط نوه ی بابا من نیست نوه ی بابا تو هم هست 😃

چه رسم های بیخودی این یعنی چی که مادر باید سیسمونی تهیه کنه شوهر این وسط چیکارس پس

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ریخیال هرکی هرچی گفت کار ندارم کی بخره وسایل نی نی کلا خیلی باحالن آدم هرچی نگاشون میکنه سیر نمیشه حالا که مامانت زحمت کشیده برو حالشو ببر بیخودی ام رو حرف خواهرت زندگیتو خراب نکن هم حامله ای برات ضرر داره هم اینکه من خودمم خواهر دارم گاهی وقتا دخالت بیجا میکنه من شوهرم چوبیای سیسمونیمو خودش خرید ولی بازم خواهرم حسادت میکردو تیکه میپروند برا لباسایی که مامانم برا بچم خرید در صورتی که سیسمونی خودشو تمامشو مامانم خرید شوهرش یه پوشکم نخرید ولی وقتی لباسای بچه منو دید هی حسادت میکرد میگفت به من اینو ندادن اونو ندادن من که اصلا محلش نمیدادم

2728

عزيزم خودت رو ناراحت نكن. بچه تو شكمت از همه چيز مهم تره،  حالا كه خريده شده و تمام . فكرشو نكن! اصلش رو بخواي مهريه و سيسموني و جهاز و كل سيستم داغونه و بايد حذف بشه . حرف شوهرت خوب نبوده ولي شايد همين جوري پرونده. خواهرتم بيخودي فضولي ميكنه. دو فردا ديگه خودش عروس بشه توقع همه چيز داره. اصلا فكرت رو درگير نكن. ريلكس  و اروم باش