2737
2734
عنوان

کیک تولد همسرم امسال وپارسال خودم درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3944 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم  تولد شوهر شماهم مبارک خوشبخت باشین الهی  ما باهم از سرکار اومدیم تا اون رفت ...

وای تصورش کردم چه خوب بوده😍😍😍😍😍😍😍

مرسی همچنین خواهرم😘💕🌼

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2728
وای تصورش کردم و خوب بوده😍😍😍😍😍😍😍 مرسی همچنین خواهرم😘💕🌼

قربون شما😘

انشالله فردا خیلی بهتون خوش بگذره 🌹🥰

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2738
دستت درد نکنه کیک اسفنجی رو‌میشه دستور بذاری 

کیک اسفنجی :

۶تا سفیده تخم مرغ
۱ قاشق چایخوری وانیل
۲قاشق غذاخوری بکینگ پودر
۱پیمانه شکر
۱پیمانه(کمی کمتر از شکر) آرد
۳قاشق غذاخوری آب جوش

میزان آرد کمتر کیک بهتره
اول سفیده تخم مرغ میزنیم
بعد زرده با شکر و وانیل چندتا قاشق اب جوش
تا جایی ک از ظرف برنگرده سفیده رو میزنیم
۵دیقه زرده و شکر میزنیم
سفیده رو دورانی
ولی زرده از هر طرف میشه
سفیده رو ب زرده و آرد اضافه میکنیم با لیسک دورانی میزنیم
سفیده و آرد رو میشه تو چند مرحله اضافه کرد
دیگه از همزن استفاده نمیکنیم پف کیک رو میگیره
برای کیک تولد ۲۴ساعت قبل پخته بشه
ی روز خامه کشی تو یخچال
شیر و روغن نمیخواد
۴۵دیقه دمای پایین ۱۲۰درجه
برای فر۱۶۰
در فر ۲۵دیقه اول باز نکنی

عزیزم من کیک اسفنجی رو با این دستور درست میکنم عالی میشه

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
چه خوشگلن😍😍😍میشه هر وقت تونستی دستورشم بزاری من کیکام زیادجالب نمیشه

عزیزم دستور کیک اسفنجی رو گذاشتم 

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
ممنون عزیزم فدات شم 😘😘😘😘حتما درست میکنم

خواهش گلم😘