2737
2734
چقدر جا میخواد؟

یه فضای حدود ۱۲متری که هم بشه دستگاهارو گذاشت هم جوجه های تازه ازتخم در اومده رو یک ماه بزرگ کرد

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشهد ام

به نظرم یه مغازه کوچیک اجاره کن واسه شال و روسری، بیا تهران جنس بخر ببر مشهد هم کار تهران پرفروشتره هم اینکه اگه بیای اینجا 15خرداد جنساش عمده خیلی ارزونه

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
واااا حتی تو تهران.....به کی باید بفروشیم عزیزم

بازارش خوبه یکسریا هستن یک جا جوجه های یک ماهه یا اگه بتونی دوماهشون کنی قیمتشون بیشتره رو برمیدارن

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
بازارش خوبه یکسریا هستن یک جا جوجه های یک ماهه یا اگه بتونی دوماهشون کنی قیمتشون بیشتره رو برمیدارن

مگه کبک میخرن؟دونه ای چند،کجا باید فروخت؟

2738
مگه کبک میخرن؟دونه ای چند،کجا باید فروخت؟

قیمت دقیق ندارم بله هم گوشتش خراکیه هم تخمش 

قیمت دقیق ندارم بله هم گوشتش خراکیه هم تخمش 

یکی از دوستای من تو شهرستان دستگاه جوجه کشی داره میگه خیلی درامد چندانی نداره، تخماش همه جوجه نمیشن، میگه نتونستم درامد چندانی کسب کنم