2737
2734
عنوان

هفتادو چهاری ها

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم 74 متاهلم یه دختر چهارساله دارم یه نی نی تو راهه ولی پاهاش بسته نمیدونم چیه شما ازش بپرسین شاید بگه با ما که قهره

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما
تازه تولد ۱۶سالگیم گرفتم بعد رفتم اتاق عمل خخخخخ

😅اون وقت من تو۱۶سالگی موشک بازی میکردم بادوستام سرکلاس😐😑تاقبل ۱۸هم ک بابام خواستگارراه نمیداد البته بعدشم امیدی ب شوهردادنم نداشتن میگفتن یااونو دق میدی یاطلاقت میده  الان تازه دارن امیدوارمیشن😅

😅اون وقت من تو۱۶سالگی موشک بازی میکردم بادوستام سرکلاس😐😑تاقبل ۱۸هم ک بابام خواستگارراه نمیداد الب ...

خوب به جاش الان پدر مادر من بیدار شدن انگار با این که خداروشکر هم شوهرم خیلی خوبه هم زندگیم ولی اسم خواستگار واسع خواهرم میاد بابام داغ میکنه خواهرمم انصافا هنوز کوچیکه ۱۴ سالشه 

2738
خوب به جاش الان پدر مادر من بیدار شدن انگار با این که خداروشکر هم شوهرم خیلی خوبه هم زندگیم ولی اسم ...

😑فک کنم تواین جنع من ودختراب خانوادمون ترشیده ایم _من عمه هام ۲۷ب بعدشوهرکردن ۳۰ ب بعد بچه😅😅بقیه دخترامونم بین ۲۲تا۲۸ خ زودشوهرکنن ک کمن ۱۹_۲۰ اکثرا همون ۲۲_۲۸ خانواده ما دیگ ۲۷ ب بعد بودن خخخخ