2737
2734
عنوان

ازدواج عاشقانه یا منطقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 187 پست
مسئله ما دوستی و غیر دوستی نیس اگه هدف ازدواجه راهش چیزی که گفتن هست و شناخت نهایت نه ماهه نه که هی ...

ولي ما خيلي مواردو داريم كه ازدواجشون بيشتر از ٥-٦ سال بعد از دوستيشونه خب اونام ازدواج كردن مثلا كسي كه بيست سالشه چجوري بعد از٩ ماه بره خواستگاري 

شما بجای اون یه تاپیک در مورد شکست عشقی خورده ها بزنین نتیجشو ببینین من نمیگم پسری با دوس دخترش ازد ...

خب چرا بايد بدترين شكل قضيه رو نگاه كنيم آقا امير علي و شكست خورده ها رو دنبال كنيم؟؟من همين الان دو تا تاپيك با اين دو موضوع ميزنم ببينيم كسي نظر ميده اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولي ما خيلي مواردو داريم كه ازدواجشون بيشتر از ٥-٦ سال بعد از دوستيشونه خب اونام ازدواج كردن مثلا كس ...

عزیزم اون دیگه ازدواج بعد از شناخت نیس بعد از وابستگی و دلبستگی هس که دیگه بعد پنج سال طرف کر و کور میشه بخاطر احساسش و میگه فقط فلانی اون ازدواج نه عاقلانه هس و تبش هم زود میخوابه 

مطمئنم خدای مهربانم همیشه مرا با اتفاقات باورنکردنی غافلگیر میکند 💌
خب چرا بايد بدترين شكل قضيه رو نگاه كنيم آقا امير علي و شكست خورده ها رو دنبال كنيم؟؟من همين ال ...

خب پیروی از شکست خورده ها ینی استفاده از تجربیات دیگران اونایی که داخل گودن که احساساتین و داغ اونیکه بیرون گوده دید گسترده تری داره...در هر حال عزیزم خواهی پند گیر یا راه خودتو برو در هر حال خوشبخت ترین باشی😊😊😊😊😊

مطمئنم خدای مهربانم همیشه مرا با اتفاقات باورنکردنی غافلگیر میکند 💌
2731
خب چرا بايد بدترين شكل قضيه رو نگاه كنيم آقا امير علي و شكست خورده ها رو دنبال كنيم؟؟من همين ال ...

شما یه تاپیک زدین که تعطیل شد و از اونایی که ازدواج کردن سوال کردین که قبلش باهم دوس بودین؟

این سوالتون ایراد داره شما برای اینکه متوجه بشین چن درصد دوستیا به ازدواج میرسه باید از دخترای مجرد بپرسین شاید خیلیاشون بهتون جواب بدن که خیلی دوس پسر داشتن ولی هیچکدومشون حاضر به ازدواج نشدن

من با این حرفتون که میگین خیلیایی که ازدواج کردن قبلش باهم دوس بودن مخالفتی نمیکنم شما باید اینو در نظر داشته باشین که چن درصد پسرا حاضر به ازدواج هستن؟

آمار بسیار بالای مجردا و آمار پایین ازدواجا اینو ثابت میکنه که خیلی از دوستیا به ازدواج نمیرسه

پس شما اگه این سوالو از متاهل ها بپرسین به هیچ وجه جوابی که بهش میرسین جواب واقعی نخواهد بود چون این یه واقعیتیه که خیلیا الآن قبل از ازدواج دوس میشن ولی خییییلی از دوستیا به ازدواج نمیرسن و متاسفانه بیشتر دخترا آسیب میبینن شما حتما اگه از دخترای مجرد بپرسین به جواب واقعی میرسین

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)
شما یه تاپیک زدین که تعطیل شد و از اونایی که ازدواج کردن سوال کردین که قبلش باهم دوس بودین؟ این سوا ...

فك ميكنم بهتون جواب اين سوالو دادم كه بين دوستاي صميمي خودم هم ٩٠ درصدشون با دوس پسرشون ازدواج كردن و همونا قبلا مجرد بودن ديگه من متوجه مخالفت سفت و سخت شما نميشم راستش به هر حال مسئله ي ازدواج با توجه به فرهنگ و نظرات هر شخصي تعيين ميشه و نميشه يه نسخه ي كلي براش پيچيد و نظر هر شخصي محترمه

عزیزم اون دیگه ازدواج بعد از شناخت نیس بعد از وابستگی و دلبستگی هس که دیگه بعد پنج سال طرف کر و کور ...

ممنونم از جوابتون و نظرتون محترمه اما من اصلا قبول ندارم و ازدواج هاي موفقي در اين زمينه ديدم

2738