2737
2739
عنوان

كيا شوهراشون دكترا رشته خوب دانشگاه خوب ميخونه يا خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 28 پست
فني و مهندسي هستي؟ اره حتي تو اساتيد هم هست ولي كلي هم نميشه گفت

نه علوم انسانی،ایناییم که میگم همچین آدمایین دانشجوهای ادبیات و روابط و فلسفه و اینان،دیگه بقیه که واویلا بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت درخواست رابطه هست از زننده بودن؟ یا بی ادبن؟ والا منم خیلی از پسری که دنبال دختر و هول باشه ...

خیلی راحت پیشنهاد رابطه میدن نخواستیم عقب مونده ای،خیلی رک برگشته بهم میگه تو اگه دوستمی باید بهم ....

همسر من دکتری داره و استاد دانشگاه هست.

تو روابط خودمون و خانواده و دوستان هم خیلی باشعور و بافرهنگ هست.

البته این بخاطر تحصیلات نیست بخاطر فرهنگ و تربیت خانوادگی هست. 

چه بسیار ادمایی دیدم که تحصیلات بالا دارن اما شعور و فرهنگ ندارن. و چه بسیار ادمایی هستند که اصلا دانشگاه هم نرفتن اما با شخصیت و با شعور و بافرهنگ هستند.

و خدایی که به شدت کافیست.
2728
نه علوم انسانی،ایناییم که میگم همچین آدمایین دانشجوهای ادبیات و روابط و فلسفه و اینان،دیگه بقیه که و ...

اره اگر طرف اهلش باشه تو قشر تحصيلكرده بدترم هست قشنگ همه چيم رو هم توجيح ميكنه

اره اگر طرف اهلش باشه تو قشر تحصيلكرده بدترم هست قشنگ همه چيم رو هم توجيح ميكنه

دقیقا، بخدا آدم درست پیدا نمیشه این زمونه ولی نمیدونم چرا بعضی وقتا به این باور میرسم که همونایی که نخوندن ساده تر و سربه زیرترن

2740
همسر من دکتری داره و استاد دانشگاه هست. تو روابط خودمون و خانواده و دوستان هم خیلی باشعور و بافرهنگ ...

يه سوالي 

اينكه شوهرتون استاد دانشگاست تا به حال مشكل و ناراحتي از اين بابت نداشتيد؟

وای نه پسرای دانشگاه ما اصلا اینجوری نبودن

من دانشگاه تهرانم خیلی از دوستای دیگم از شریف  تربیت مدرسن متاسفانه خیلیا بیشخصیت بودن .ولی کارشناسیمو که شیراز بودم خیلی بهتر بودن 

من دانشگاه تهرانم خیلی از دوستای دیگم از شریف  تربیت مدرسن متاسفانه خیلیا بیشخصیت بودن .ولی کار ...

متاسفانه جدیدا دخترا زیادی در دسترسن همین باعث میشه اقایون فکر کنن خیلی دوس داشتنی و جذاب هستن 

نشنیدم چی فرمودین؟
از نظر دانشجوهاي دختر..؟

همسرم خداروشکر چشم پاکه و اصلا محل نمیده بهشون 

اما میگه خیلی دخترا الان پر رو هستند.کافیه تو روشون بخندی. سوار آدم میشن.

و خدایی که به شدت کافیست.