2752
2734
عنوان

دلم خیلی بچه میخواد....

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 43 پست
منم شوهرم همین مشکلوداشت تابستان دکتر لهش گفت برووووو عمل کن اصلا وضعیتت افتضاحه.شوهرمم نمیرفت خودم ...

به سلامتی 

هرررچیزی که فکر کنی خورده شوهرم الانم آمپول میزنه اصلا انگار نه انگار...انگار بدنش سنگه...از آمپولاش متنفرم دیگه....هر بار آمپول میزنم براش با نفرت نگاه میکنم آمپولارو

اخی من دوتاشون بچشون بزرگ شد هرروز استوری میزارن دلم خونه بخدا

حالامن جاریم دوقلو پسر داره .همیشه میگه واااای کی دخترمیاره دختر به دردنمیخوره .رفتم پیش یه دکتری که خانوادگی میشناسشون بهم گفت میومده اینجا گررریه که باید بچم پسر بشه میگفت دوسالم مشکل داشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالامن جاریم دوقلو پسر داره .همیشه میگه واااای کی دخترمیاره دختر به دردنمیخوره .رفتم پیش یه دکتری که ...

حالا اگه ما بودیم خدا بهمون تا آخر عمر بچه نمیداد 

همین جاریم بچه ش اول دختر بود برادر شوهرم مجبورش کرده بود سقطش کنه ....یک ماه بعد از سقطش سریع حامله شد بچشم پسره یک ماه دیگه به دنیا میاد من بودم خدا تا آخر عمر حسرت بچه روبه دلم میزاشت

حالامن جاریم دوقلو پسر داره .همیشه میگه واااای کی دخترمیاره دختر به دردنمیخوره .رفتم پیش یه دکتری که ...

چی بگم همین رفتارا درد ادمو هزار برابر میکنه والا خجالتم نمیکشن ملاحظه کنن جاریای من کم مونده از پوشک بچشون عکس بزارن

واقعا خدا قربون بعضی کاراش برم نگران نباش  توکلت بخداباشه

بخدا انقدر نذر ونیاز کردم و جواب نگرفتم ...اعتقادمو به همه چیز از دست دادم 

همیشه همین بوده هرچی از خدا خواستم بهم نداد هیچوقت

استارتر منم درکت میکنم منم ۳ساله اقدامم و مشکلمونم مورفولوژی ۳درصد و تحرک ۲۰وتعداد ۱۸میلیونه .....من ...

دقیقا مورفوی شوهر من و حرکتش عین شوهر شماس با این تفاوت که تعدادش بالاست؟ 

یعنی منم با میکرو جواب میگیرم؟ 

فرق میکرو و ای وی اف چیه؟ 

کجا رفتین میکرو کردین؟

عزیزم هستم مرقد حضرت معصومه..اینجا برات دعا میکنم انشالله خدا ب زودی دامنتو سبز کنه

عزیزم خوش به سعادت توی حرم حضرت معصومه هستی میشه برای منم دعا کنی مادر بشم  .....

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم