2733
2739
عنوان

خدا لعنتتون کنه که تو دل ادم رو خالی میکنین و میگین شیر خشک بد وفلان

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 76 پست
مگه میشه شیر نداشته باشه؟باید شیر بده و بدوشه تا شیرش بیاد دیگه.بجای راه درست دادن شیر خشک کردید تو ...

من خودم شیر داشتم ولی مثل اینکه سوراخای سینم بسته بود شیر نمیومد.شیردوش و مکیدن و سرنگ انداختن ههه چیرم امتحان کردم .نشد.همه که راحت نمیتونن شیر بدن.از تنبلی نیس که شیر خشک میدن والا شیر خشک هم هزینه داره هم دردسر.

مگه میشه شیر نداشته باشه؟باید شیر بده و بدوشه تا شیرش بیاد دیگه.بجای راه درست دادن شیر خشک کردید تو ...

بعله میشه

در اینکه خیلی مادرا زود شروع میکنن برای شیر خشک شکی نیست

اما شما تجربه ات فقط به خودت محدود میشه ، اینجور تعمیم دادن و با اعتماد به نفس صحبت کردن در موضوعی که جز تجربه شخصی اطلاع کافی نداری درست نیست

بسیاری از خانما هرقدرم تلاش کنن شیر کافی برای نوزادشون ندارن که حتما باید برن برای شیر خشک

شیر خشک دادن هم خیلی دردسرش بیشتره تا شیر خود مادر

پس قطعا ازتنبلی نیست

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘