2737
2739
عنوان

واژینیسموس (خواهشا بیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 16650 بازدید | 131 پست
شما بوتاکس یا آر آف و انجام دادید؟

نه هنوز نرفتم

ارف آف میخاستم دوستان اینجاتجربه خوب داشتن که منشی گفت ارآف انجام نمیدیم،

بایدبرم مشاوره

شما یا اطرافت کسی درمان شده؟؟؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
نه هنوز نرفتم ارف آف میخاستم دوستان اینجاتجربه خوب داشتن که منشی گفت ارآف انجام نمیدیم، بایدبرم مش ...

نه هنوز دنبال درمانیم

بنظرت بوتاکس تاثیر داره؟ میگن موقتی تاثیر داره دو تا شیش ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هنوز دنبال درمانیم بنظرت بوتاکس تاثیر داره؟ میگن موقتی تاثیر داره دو تا شیش ماه

همون دیگه براهمین شک کردم که موقت باشه و یجور دردسره دیگه بشه

اگرمن فهمیدم راه بهتروبه شمامیگم

شماهم فهمیدی و نتیجه،گرفتی لطف کن بگو

میشه بگو،کدوم استانی؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
همون دیگه براهمین شک کردم که موقت باشه و یجور دردسره دیگه بشه اگرمن فهمیدم راه بهتروبه شمامیگم شما ...

مرسی حتی واسه موقت هم راضی ام اگه نتیجه بده

انشالله خوب بشی بهم بگی😁

شمال غربی

2728
مرسی حتی واسه موقت هم راضی ام  اگه نتیجه بده انشالله خوب بشی بهم بگی😁  شمال غربی

شماهم همچنین مشکل حل بشه

ده سال ازدواج کردیم، ،، من گیلانم

هرکدوم رفتیم بهم خبربدیم

موفق باشید

2738

درمان تضمینی واژینیسم یا دخول دردناک بدون دارو بدون درد به صورت انلاین و مجازی با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان.دارای مدرک تخصصی از کشور المان 

واتساپ و تلگرام 09306597739نصیری 

شماهم همچنین مشکل حل بشه ده سال ازدواج کردیم، ،، من گیلانم هرکدوم رفتیم بهم خبربدیم موفق باشید

من هم گیلانم. شما نتیجه گرفتین؟ میشه درخواستم و قبول کنی.. بهتون پیام بدم.. میخواستم ار اف  برم. ممنون میشم

من هم گیلانم. شما نتیجه گرفتین؟ میشه درخواستم و قبول کنی.. بهتون پیام بدم.. میخواستم ار اف  برم ...

سلام رفتم دکتر دکترگفت مشکلت واژینسموس نیست

پاولگنم سفت میشه

گفت تازه عروسا معمولا میان بوتاکس وارف آف،،  شمانه