2733
2734
عنوان

بچه هاتاحالایه عدای بسی بدمزه رومجبورشدیدتورودوایسی بخورید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 102 پست
یه جا یه خورش کرفس خوردم توی بشقاب کرفس ها وسط جعفری و نعناها شنا میکردن اینقدر اب داشت..خیلی بی مزه ...

وای من دلم میسوزه حیف اون همه موادغذایی هدر میره

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خونه فامیل شوهر تا دلت بخواد چیزای چندش مجبور شدم بخورم . غذاهاشون بوی گند میده مزه نداره فقط آب میبندن به همه چی. ولی برا خودشون عادیه تازه به به چه چه هم میکنن واسه هم.

زن بی سلیقه همه تیکه های مرغو با بالو و گردنو حتی اون جیگرای توی رونشم درنیاورده همه رو تالاپی انداخته تو قابلمه ربو و آبو ول کرده توش

موقع کشیدنم قابلمه رو چپه کرده تو دیس

مرغ کاملا له شده با بوی تعفن و استخونای جداشده و از همه بدتر اون جیگرا. 

کپک بزنن انقد بی سلیقه و بد دست پختن

یا ماهی رو بجای اینکه با روغن کم توی تابه چدن سرخ کنن برمیدارن آب میریزن توش آبپز میکنن حتی مزه دار کردن نمیدونن چیه

موقع کشیدنم یه گندآبی زیر ماهی جم میشه که بوی سگ مرده میده

بعدم ادعا که ما رژیمی غذا پختیم و ... 

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
خیلی هم وحشتناکه، شیرینیش به درک، بوی وانیلش روانیم کرده بود، جالبه که خودشم زیر بار نمی‌رفت، شوهرمم ...

😐😐اه فقط شوهرت

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
خونه فامیل شوهر تا دلت بخواد چیزای چندش مجبور شدم بخورم . غذاهاشون بوی گند میده مزه نداره فقط آب میب ...

الان بالامیارم اهههه😝😷😡

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2738
الان بالامیارم اهههه😝😷😡

😁😁😁بالا نیار

نخورمم دعوا دارن با آدم بعدم چوقولی پیش شوهر

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
😁😁😁بالا نیار نخورمم دعوا دارن با آدم بعدم چوقولی پیش شوهر

خداکمکت کنه عزیزم😄😄