2733
2739
تن ادمی شریف است به جان ادمیت\نه همین لباس زیباست نشان ادمیت

اووووف چ کردی توباما

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
از چادرت چه استفاده ای می کنی

واسم از مکه وکربلا سوغات آوردن ماه محرم چادر سر میکنم 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دارم

حدود 20 تا ولی بقول دوستمون دلمو زدن   

البته الان که باردارم..دلمو نمیزد هم نمیتونستم بپوشم   

یه زمانی چادری بودم و یه چادر ساده و یه صدفی داشتم

الان که چادری نیستمم دو تا دارم    یه ساده کشدار و یه مجلسی که برای خرید عروسی م بوده

2738

چادری نیستم ولی مانتو زیاد دارم اولا اینکه چون چیزی چشمم رو بگیره میخرم مناسبتی نیست خریدهام و دو اینکه چیز نگه دارم بعضی مانتوهام مال دو سال پیشه

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم