2733
2734
عنوان

ناهار چی بپزیم ????😉

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 41 پست
چند روزه انقد سوپ عدسی خوردم خسته شدم دلم شیر گرم میخواست اونم تو نت زدم میگه واسع گلو درد خوب نیست ...

آره شیر میگن بده واسه گلو درد . انشاا... زود خوب شی .فصل بدیه

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
منم چون امروز چهارشنبس برنج و ماهی درست میکمم😋😋

برنامه داری?

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که تصمیمم همون لوبیا پلو شد

من از۵ونیم صبح ک پاشدم قورمه سبزی پختم همین الان آماده شد زیرشو خاموش کردم برا پسرم حلیمم پختم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728

بچه ها کمک🙏🙏🙏پیامک قبلیمو میخوام دوباره بفرستم .چجوری باید لینک براش درست کنم.😔لطفا کمک کنید.صلوات براش میفرستم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
من از۵ونیم صبح ک پاشدم قورمه سبزی پختم همین الان آماده شد زیرشو خاموش کردم برا پسرم حلیمم پختم

ای جون به کدبانوببت