2737
2739
عنوان

شوهراتون چیزی نمیگن بهتون ک تااین موقع بیدارینووتونی نی سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی شوهرم صب زود پا میشه میره بعد ساعت سه و نیم بر میگرده من تااااازه رفتم دشویی صبحگاهی

خخخخخخخ

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728
نچ

وااا پس چرااون اونجاخوابیده؟توتنهاتوخونه خوابیدی الان؟

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
مشاور اینو به شما گفته؟!!! چقدر عجیب  مشاور بی سواد کم نداریم سعی کنید پیش کسی برید مشاوره ک ...

خب همین دیگه

وقتی همسر یا شما جذاب باشید میخواید وقت بیشتری باهم بگذرونید

یا دیر تر بخوابید ولی باهم

عجیبه این واسه من

البته کلا ما شب بیداریم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

نه شوهر من دیشب نصفه شب بیدار شده من گوشی رو کنار گذاشتم میگه بهم اگه تو خوابت نمیبره گوشی بردار بگرد تو سایت بخاطر من نخواب اگه خوابت نمیبره آخه کل عصر میدونست خوابیدم

من بهش میگم این چ مدلشه آقا چرا مردای دیگه شبا گوشی دست زناشون ببینن تهمت میزنن بهش شک میکنن اما تو میگی گوشی بردار نصفه شبی آروم دم گوشم گفت من بیشتر از چشای خودم به زنم اعتماد دارم از انتخابم مطمئنم این حرفش برام خیلی ارزش داشت 

2738
نه شوهر من دیشب نصفه شب بیدار شده من گوشی رو کنار گذاشتم میگه بهم اگه تو خوابت نمیبره گوشی بردار بگر ...

چقدرم خوب عزیزم🙂🙂