2737
2734
عنوان

همسایمون یه پسر جوون خوشتیپ همه چیز تموم یه زن سن بالا گرفته😳

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 49 پست
بله اینده داره کی گفت نداره! ولی با هم سن خودش نه یه پسر جوون تو خونه!!! مامانش طفلک تو روضه گریه می ...

عزیزم یعنی یه زن مطلقه ارزشش از یه دوشیزه کمتره ؟ 

یعنی یه فرد ۴۵ ساله ارزشش از یه فرد جوونتر کمتره ؟ 

بیشتر طلاق های ایران مقصرش مردان وگرنه اکثر زنها دوست ندارن خونواده شون از هم بپاشه بعدش هم خیلی زنها هستن مطلقه ان ولی باشخصیت اند یا تحصیلکرده و شاغل اند و واقعا حقشون هست دوباره عشق رو تجربه کنن  اون فرد میتونه یه مرد مطلقه دیگه باشه یا بیوه یا مجرد 

چون ادم تو انتخاب فرد اول اخلاقیاتو میبینه دیگه...

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
حرف دهنتو بفهم من با شوهرم ۷ سال دوس بودیم  بفهم چی میگی بی شعور! چیه توام ۴۵ سالته نه نه بزرگ ...

خخخخخخخ

چقدر قاطی کردی

7 سال دوس بودی طوری نیست حالا پسر همسایه با زن دلخواهش ازدواج کرده ایراد داره

اصلا تو که خودت دوست پسر و شاید الان شوهر داری، چکار به زندگی مرد همسایه داری

اینا را گفتم که فقط حواست باشه اینطوری صحبت نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخخ چقدر قاطی کردی 7 سال دوس بودی طوری نیست حالا پسر همسایه با زن دلخواهش ازدواج کرده ای ...

به تو چه 💩خور بقیه نمیخواد بشی!!! کی گفت بیای منو ریپلای کنی مچاله

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
خخخخخخخ چقدر قاطی کردی 7 سال دوس بودی طوری نیست حالا پسر همسایه با زن دلخواهش ازدواج کرده ای ...

اها حالا فهمیدم چته!!! دیدم تاپیکاتو توام مطلقه ای😂😂😂 نگران نباش شماها کارتون خوب بلدین یه پسر تو خونه تور میکنی جوش نزن پیرزن

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
2731

بدبخت بزار مهر طلاقت خشک بشه بعد جوش شوهر بزن پیرزن مطلقه !😂