2737
2734
دلت پره ها

نه کلا همیشه همینطوره

هر کسی هم در مورد خودش چیزایی رو که نداره دوست داره.خیلی کم پیش میاد ادمی از ظاهر خودش رضایت صد در صد داشته باشه و چیزی رو آرزو نکنه.

یه مطلب یه جا خوندم نوشته بود توی مراسمها پر از خانمهای مو فرفریه  که ساعتها وقت صرف کردن تا موهاشون رو صاف کنن و خانمهای مو لختی که ساعتها وقت گذاشتن تا موهاشون رو فر کنن

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
اره موافقم حتي زيباترين زنم باشي باز زناي بيرون بهترن، با اخلاق ترن، شيك ترن😏😏

نود درصد خیانتایی ک دیدم آقا رفته با یه خانومی ریخته رو هم ک زن خودش صدبرابر از اون خانوم بهتره

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کلا همیشه همینطوره هر کسی هم در مورد خودش چیزایی رو که نداره دوست داره.خیلی کم پیش میاد ...

کمی درسته ولی اون قضیه بیشتر برای تنوع نه اینکه از خودشون راضی نیستن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
 نه کلا همیشه همینطوره هر کسی هم در مورد خودش چیزایی رو که نداره دوست داره.خیلی کم پیش میاد ...

اره واقعا خیلی موافقم برا همین بیشتر خانوما اعتمادبنفسشون پایینه خودشونو زیاد قبول ندارن

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2731
نود درصد خیانتایی ک دیدم آقا رفته با یه خانومی ریخته رو هم ک زن خودش صدبرابر از اون خانوم بهتره

اره واقعا ها

ميبيني از خودش پيرتر و زشت تر بعد دليلشو مي پرسي ميگه زبونش !! خاك بر سر

کمی درسته ولی اون قضیه بیشتر برای تنوع نه اینکه از خودشون راضی نیستن

بله البته بیشتر برا تنوعه ولی بهش حق انتخاب بدن میره سراغ چیزایی که خودش نداشته

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
اره واقعا خیلی موافقم برا همین بیشتر خانوما اعتمادبنفسشون پایینه خودشونو زیاد قبول ندارن

دقیقا

شاید موقع انتخاب این دختر صددرصد همون چیزی بوده که میخواسته ولی چند سال بعد ازدواج چون اون چیزی که میخواسته رو داشته و ازش بهره مند بوده براش تکراری میشه و معیاراش عوض میشه

مرد و زن هر دو باید آدم باشن و وفادار باشن 

همیشه باید به هم یاداوری کنن که تو فوق العاده ای و ظاهرت به چشم من بهترینه

2740