2737
2734
عنوان

یعنی بعد ازدواج شمام این حس رو داشتین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 52 پست

عزیزم به نظرم داری افسرده میشی .منم مثه خواهرت بدون چندتا پیشنهاد برات دارم .

-اول اینکه وقتی خونه تنهایی اهنگای شاد مثل لیلا فردهرو اندی و شهرام و ... رو بزار گوش کن و باهاشون برقص روزی نیم ساعت الی یه ساعت برقص .اهنگ روشن کن شروع کن به انجام دادن کارات ببین چقد حالت خوب میشه .

-سعی کن تند تند دوش بگیری بعدش یه ارایش قشنگ کن اگه شوهرت ارایش غلیظ دوست داره غلیظ ارایش کن اگه نه ارایش ملایم قبل اومدنش .

-شب میخوای بخوابی تصمیم بگیر واسه ناهار فردا چی میخوای بپذی اگه قرمه سبزیه شب گوشت و از فریزدربیار بزار یخچال لوبیا خیس کن و صب بیدار شدی شروع کن یه ناهار خوشمزه بپذباعشق نه بخاطر شدهرت بخاطر خودت که غذا پختن با ارامش و باعشق حال ادم و خوب میکنه تا اینکه هول هولکی غذا بپذی .خونتو هرروز تمیز کن درحد حتی شده درحد ده دقیقه فقط اهنگ فراموش نشه .بشین شوهای قدیمی پیدا کن نگا کن .

-اگه توان مالیشو داری حتما باشگاه برو .

از سریالای بامزه و طنز ترکیه بگو شوهرت از کلوپ برات بگیره یا خودت دانلود کن بشین نگاه کن اگه ترکی بلدی که زبان اصلی با زیرنویس فارسی اگه نه دوبله شده .باورت نمیشه همین سریالای ترکیه باعث شد من حالم خیلی خوب شه .حتما بهت پیشنهاد میکنم عشق اجاره ای و ببین .عشق حرف سرش نمیشه رو ببین ببین چقد حالت خوب میشه .

تو تی وی ایران که یا سرطان یا بدبختی مردم حق دارن افسرده شن .

عزیزم به نظرم داری افسرده میشی .منم مثه خواهرت بدون چندتا پیشنهاد برات دارم . -اول اینکه وقتی خونه ...

عزیزم بعد هر بار نزدیکی غسل کن حتما و روزیم حتی شده یه صفحه قران و با معنی بخون .ببین چقد حالت خوب میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا حس مهم بودن بهشون دست میده  واقعا هیچ نقشی تو زندگی ماها ندارن  اما رفتارشون ...

داری به خودت ظلم میکنی عزیزم دنبال تغیر باش خیلی زندگیت فرق میکنه  وقتی که باور هاتو تغیر بدی ... برو پیش یه مشاور 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
عزیزم به نظرم داری افسرده میشی .منم مثه خواهرت بدون چندتا پیشنهاد برات دارم . -اول اینکه وقتی خونه ...

افسرده شدم 

چون الان خونه مون رو که مستاجر بودیم پس دادیم 

خونه مادر شوهرم هستم دو ماهه

منتظر خالی شدن خونه جدید که اونم نشده 

و این بی برنامه گی منو کلافه کرده از طرف دیگه رفتار توهین امیز و بی فکر خانواده شوهرم عذابم میده 

در کل اینا برام مهم نبود و قابل تحمل 

اما همسرم این دوماه با من رابطه نداشته 

، البته چند وقت قبل این جابجایی هم رابطه نداشتیم، اینو ازش خواستم و طرفه رفته ، بد اخلاقه

هرچی میگم انگار کلافه س و دعوا داره 

ناراحت میشه ازش میپرسم چکار میکنی این پولو از کجا اوردی 

،از خواهرش قرض کرده در صورتی من پول داشتم به من نگفته،  

چون خونه مادر شوهرم هستیم 

هرچی میگه و میکنه من حرف نمیزنم که نفهمن ما دعوایی چیزی داریم 

وله دیگه کلافه م 

بجای اینکه بگه خانم من این شرایط به خاطر من تحمل میکنه 

منم بهش برسم 

تازه اون چیزایی م که داشت از یادش رفته

2731

این که نزدیکه سه ماه نزدیکی نداشتید زنگه خطره. واقعا .

انشالا که چیزی مصرف نمیکنه اما همیسه وقتی خوابه جیباشو بگردداخل داشبورد ماشینم همین طور گوشیشم همین طور از الان حواست به زندگیت باشه .

به خواهر شوهرتم دیدی به نظرمن بگو وا چرا فلانی از تو قرض گرفته وقتی خودم دارم بزار شروع کن به گفتن ماجرا بگو من ناراحت شدم وقتی داشتماومده سراغ شما خوبه رکی تو زندگیش چاله چوله داره شاید تو خودت نیاز داشته باشی .دیگه بعد این برم از خواهرش بگیره خواهرش بهش پول نمیده .

اما درکل شرایطتت خیلی سخته .

[QUOTE=112157419]این که نزدیکه سه ماه نزدیکی نداشتید زنگه خطره. واقعا . انشالا که چیزی مصرف نمیکنه اما همیسه وقتی خو ...[/

مصرف نمیکنه و لی جدیدا جاهایی میره که من نمیدونم کجاس و بهم نمیگه 

ازش میپرسم عصبانی جوابمو میده

[QUOTE=112157419]این که نزدیکه سه ماه نزدیکی نداشتید زنگه خطره. واقعا . انشالا که چیزی مصرف نمیکنه ا ...

سعی کن سر از کارش دربیاری .لوکیشن گوشیشو روشن کن هرجا بود متوجه شی. .بعدم به نظرمن یه روز بشین قشنگ بگو مشکلت چیه که رابطه نداری ؟مگه ازدواج نکردی که رابطه داشتی باشی اولش منطقی بگو بعد شروع کن به گریه کردن که توبه من اهمیت نمیدی من این همه دوست دارم اما تو نه .از در گریه وارد شی احتمالا دلشبتونی بدست بباری .

2738