2737
2739
هيچوقت اين حس رو نداشتم هنوزم همون دختر خونم همون دختري كه اگه يه روز به بابام سر نزنم نگرانم ميشه م ...

ولي من حسم اينطور بود 

منم خانوادمو خيلي دوس دارميه روز نرم خونشون صدبار زنگ ميزنن چرا نمياي دلم تنگ شده 

ولي براي من شوهرم يه چيز ديگه ست

تو اين دنيا بهترين حساي دنيا رو شوهرم بهم هديه داده 

براي خوشحالي من هركاري كرده .تا حالا براي هيچ كس انقدر مهم نبودم

شيش ساله باهميم و هرسال عشقم بهش بيشتر ميشه حتي از پدرمادرم هم بيشتر 

براي همينه اونو ترجيح ميدم چون يه روز نديدنش ديوونم ميكنه

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

قطعا حرف همسرم و خونوادش واسم خیلی مهمه😊تو تمام سال های دوستیمون وقتی شرایطم پیچیده بود جایی که پدر مادر هردو تنهام گذاشتن و من هیچکسو نداشتم اول خدا بعد همسرم که اونوقتا دوست بودیم به دادم رسید.زمانی که خانوادش هم متوجه اوضاع شدن میتونستن واقعا اذیت کنن ولی خواهر شوهرام عین یه خواهر هوامو داشتن.مادرش برام مادری کرده و...سعی کردن بهترین مجلس رو واسم بگیرن بهترین خرید که جلوی اقوام این سوتفاهم‌پیش نیاد که چون پدر مادر ندارم واسم ارزش قایل نیستن.من به شوهرم مدیونم و خونوادشو از خونواده از هم‌پاشیده خودم خیلی خیلی خیلی بیشتر دوست دارم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقامنم بابام عشقمه. بخاطراينكه من سختم بودكمكمون كردنزديك خونشون خونه گرفتيم هرروزم ميرم ميبينمش ت ...

دقيقا منم خونمون نزديك بابام ايناست همينجوريم 

حتي شوهرمم مثل باباي خودش ميدونتش 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
دقیقا خیلی نامردیا کرده در حقم.یه عمل سخت کردم شکمم چندلایه بخیه خورد یه زنگ نزد یا نیومد پیشم یه س ...

چه مادر بي احساسي 

قبل ازدواج هم اينطور بوذ؟

قدر شوهرتو بدون و هميشه پشتش باش تا اونم پشتتو خالي نكنه

2728
ولي من حسم اينطور بود  منم خانوادمو خيلي دوس دارميه روز نرم خونشون صدبار زنگ ميزنن چرا نمياي د ...

منم دقيقا همينطورم يه لحظه جواب ندادنش روانيم ميكنه بعضي وقتا به فكر اينكه يه لحظه نباشه ميزنم زير گريه ولي نميدونم چرا تمام دنيا رو برام بزارن رو كفه ترازو بابام يه كفه صددرصد انتخابم بابامه

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
منم دقيقا همينطورم يه لحظه جواب ندادنش روانيم ميكنه بعضي وقتا به فكر اينكه يه لحظه نباشه ميزنم زير گ ...

عزيزم😍سايه ش هميشه بالاسرت باشه 

شايد محبتش خيلي بيشتر از بقيه ي اعضاي خانواده و شوهرته

چه مادر بي احساسي  قبل ازدواج هم اينطور بوذ؟ قدر شوهرتو بدون و هميشه پشتش باش تا اونم پشتتو خ ...

قبل ازدواجم هم زیاد محبت نمیکرد.مثلا ۱۳سالم بود رفتم اردوی شلمچه و جنوب.دوستام همش ماماناشون زنگ میزدن حرف میزدن یه ساعت،ولی مامان من تو یه هفته یکبار هم زنگ نزد.وقتی هم برگشتم خونه همه پدر و مادرا اومده بودن دنبال بچه هاشون،من خودم پیاده رفتم خونه دیدم بابام یه گوشه خوابیده مامانمم تو اشپزخونه گفتم سلام سرشو برگردوند بزور سلام داد و مشغول کارش شد.انگار رفتم سرکوچه و برگشتم😑

اره همه میگن هرکی جای شوهرم بود یه ساعت هم نمی موند ولی اون همیشه پشتمه،مثل همه دعوا و بحث داریم ولی بازم همو دوست داریم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
قبل ازدواجم هم زیاد محبت نمیکرد.مثلا ۱۳سالم بود رفتم اردوی شلمچه و جنوب.دوستام همش ماماناشون زنگ میز ...

عزيزم🥺چقدر بي احساسن .

2738