2737
2734
عنوان

شما جای من باشید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 21 پست
شما که یه بار باردار شدین پس نازا نیستین و انشاالله باز باردار میشین این سری زیر نظر دکتر سرکلاژ میک ...

بدبختیم از نفهمی دکتراست اون دفعه هم سرکلاژ کرده بودم . ولی عفونت کردم و تبدیل شد به زایمان زودرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم باهاش حرفم شد . اونم ناراحت شد . اخه من نمیفهمم چرا مردا این چیزارو درک نمیکنن . 

بحث مردها نیست، تربیتش غلطه...

باید منطقی باهاش حرف بزنی و ازش بخوای حریم خصوصی زندگیتون رو رعایت کنه. بهش بگو این فقط تو نیستی که باید این کار رو بکنی و من هم همین کار رو میکنم و مسائل خصوصی زندگیمون رو به خانوادم نمیگم.

مگه اون دفعه خواهرشوهرتون نفهمید که باردار هستین؟ ایشالله اینبار به سلامتی باردار و فارغ می شین. بیخ ...

راستش اون دفعه تا هفته ۲۳ که زایمان زودرس کردم به هیچکی نگفتیم آخه زیاد با من خوب نیستن . جاریم هم تو دعا و جادو جنبله . همیشه یه چیزایی تو خونه مادر شوهرم پیدا میشه . ترسیدیم چیزی بشه بفهمن . مخفی کردیم . منم شکمم تابلو نبود . وقتی از دست رفت اینا فهمیدن . و البته بیشترشون خوشحال شدن 

چون دوست ندارن زندگی ما ادامه داشته باشه . میگن بچه نیاد که اینو طلاق بدیم بره . 

بحث مردها نیست، تربیتش غلطه... باید منطقی باهاش حرف بزنی و ازش بخوای حریم خصوصی زندگیتون رو رعایت ک ...

ازین اخلاقا نداشت حتی اون دفعه که باردار شدم تا زمان زایمان زودرس هیچکی نفهمید .