2737
2734
عنوان

کسی بیماری گانگرن خودش یا اطرافیانش داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 41 پست
استارتر ببین کناره های ناخنت هستش یا زیر انگشت شصتت

زیر انگشت شصتم،اولش خون ریزی داشت بعد عفونت همراه خونریزی بعد ورم کرد یکم،بعدقرمز شد بعدم بالای انگشت شصت پام سیاه شد همراه خونریزی،دیشب خودم فشارش دارم عفونت وخون زدبیرون دیگ سیاه نیست ینی سیاهیش رفع شد ولی قرمز شده،الانم از بیمارستان اومدم دکتر میگفت بخاطر کفش،دارو بم داد ک مصرف کنم،منم بش گفتم شایدگانگرن باشه گفت ن من اندازه سن تو بیمار ویزیت کردم ینی تشخیصم اشتباس؟؟و...

خیلی میترسم،میترسم گانگرن باشه،البته هفته اول خیلی درررد داشت ولی الان اصلن

همش فک میکنم تشخیص دکتراشتباه😟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
استارتر ببین کناره های ناخنت هستش یا زیر انگشت شصتت

اینم عکس 

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگششت دو تا از خواهرای من اینطور بود

زخمت که خوب شد یه حبه سیر رو له کن با روغن زیتون بمال انگشتت و با نایلون ببند معجزه می کنه دیگه عمرا زخم شه

تمام عفونت رو می گیره

پشت گوش ننداز ها حتما امتحان کن بعدش دعام می کنی😊😊😊

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2731
نه عزیزم این کانگر نیست کدوم دکتر این رو تشخیص داده🤔😐😐😐

دکترگفت گانگرن نیست

انگششت دو تا از خواهرای من اینطور بود زخمت که خوب شد یه حبه سیر رو له کن با روغن زیتون بمال انگشتت ...

چشم،حتمن عزیزم

گانگرن چیست؟

هنگامی که جریان خون به بافت یک منطقه ازبدن محدود میشود  بافت شروع به فاسد شدن وازبین رفتن میکند ومحیطی برای رشد باکتری ها ایجادمیکند.به گفته دکترزبخم این نوع عفونت به شکل های مختلفی ظاهر میشود که گانگرن مرطوب دربین بیماران دیاتبتی شایع تر است. عفمونت باکتریایی که باعث ایجاد گانگرن میشود علاوه برضعف و تورم باعث ظاهری مرطوب درمنطقه میشود .علائم دیگر گانگرن که افراد مبتلا به دیابت باید مراقبت ان باشند عبارتنداز تغییر رنگ پوست(به طورکلی از رنگ قرمز تا قهوه ای ویاسیاه)تخلیه چرک ازتاول ها وتب.

مهم است که بیماران درصورت مشاهده علائم فوق سریعا ب مرکز درمان زخم مراجعه کنند تا درمان زخم پای دیابتی انها شروع شود علت ان این است که گانگرن مرطوب به سرعت گسترش می یابد و میتواند مرگبار باشد

https://dr.moshtagh.ir 

2738
گانگرن چیست؟   هنگامی که جریان خون به بافت یک منطقه ازبدن محدود میشود  بافت شروع به فاسد ...

ممنونم عزیزم انگشت مادر زخم شده بود مطمین نبود ک کانگرن هست یانه مفید بود

زیر انگشت شصتم،اولش خون ریزی داشت بعد عفونت همراه خونریزی بعد ورم کرد یکم،بعدقرمز شد بعدم بالای انگش ...

سلام پات خوب شد؟

اگه دیدی شکستی... نمی‌گیره دستتو دستی... تو حس خوب پروازو بگیر...💫
سلام پات خوب شد؟

سلام اره گلم