2737
2739
جدی؟ روشی میشناسی برا خوب شدنش، من خیلی اذیتم 

من دردم شروع شه یه شیاف دیکلوفناک میذارم یه ربع نشده درد کامل میره... هیچ مسکنی جزشیاف اثرنداره روم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دردم شروع شه یه شیاف دیکلوفناک میذارم یه ربع نشده درد کامل میره... هیچ مسکنی جزشیاف اثرنداره روم

خیلی سخته،ببین چکوندن هر روزه ی روغن بنفشه پایه ی کنجد تو بینی، برا من یه مقدار تاثیر داره میگن چهل روز پشت هم استفاده بشه سردرد کامل درمان میشه، امید وارم زودتر خوب بشین خداییش درد بدیه مال من دوران عادت بدتر میشه و غیر قابل کنترل 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خیلی سخته،ببین چکوندن هر روزه ی روغن بنفشه پایه ی کنجد تو بینی، برا من یه مقدار تاثیر داره میگن چهل ...

من قرص ضدبارداری میخوردم بدتر بودم الان بهترم درواقع از بعد زایمان شروع شد و واسه من ارثیه.... الان کمتره فقط موقع پریود سراغم میاد یا وقتایی ک خسته باشم خیلی یا عصبی باشم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2728