2733
2739
عنوان

پول در زندگی مشترک

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 36 پست
میگه فقط کار سازمانی و دولتی و نیمه دولتی شرکت و دفتر ممنوع منم پارتی و تحصیلات عالیه ندارم اینجور ...

⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩معلومه میخوادت هواشو بیشتر داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اینه که شوهرا بیان پول هاشون رو بزارن تو حساب بانکی شون بعد خانماشون به اندازه نیاز ازش خر ...

خب این بستگی ب شخصیت اون اقا(شوهر) و اون خانم(همسر) داره مثلا اگه اقا خسیس باشه مدام مشغول حساب کتابه ک اینقدر برداشت کردی یا بالعکس خانومه مدام میگه مثلا من این ماه کمتر از شما خرج کردم و یا خانومایی هستن ک اصلا ملاحظه جیب همسراشون نمیکنن و مثلا در چنین موردی ممکنه خانم زیاده روی کنه و هزینه ی هفتش بشه اندازه کل در امد اقا در یک ماه...اما اگه هر دو میانه رو باشن و ب اندازه نیاز خودشون خرج کنن و مدیریت مالی همدیگه رو قبول کنن اتفاقا ایده خوبیه ب نظرم وقتی ی نفر در امد کنه همچنین ایده ای امکان پذیر نیس ولی اگه هر دو طرف شاغل باشن و درامدشون در ی حساب مشترک بذارن و ل اندازه و درست خرج کنند بله خیلی هم خوبه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2728

من هر ماه خرج دارم شوهرم میده لباسم باخودش میرم ولی مثلن میخوام برم ارایشگاه ۱۵۰میده یهو میبینی ۱۷۰میشه یا۲۰۰باید کارتشو بده بگه برو کارتو انجام بده بیا ازاول کوتاه اومدم حتمن میترسه زیادی خرج کنم یا ببینم پول هس چرتو پرت بخرم این که نمیشه زنو شوهری 

من هر ماه خرج دارم شوهرم میده لباسم باخودش میرم ولی مثلن میخوام برم ارایشگاه ۱۵۰میده یهو میبینی ۱۷۰م ...

ناشکریا خواهر من خودم درامد دارم یادم نمیاد ک ازش پول خواسته باشم برا ارایشکاه و این چیزا بعد با هزینه خودمم میخوام برم گیر میده ک چ خبره میهوای مثلا اینقدر هزینه کنی واسه ی رنگ مو...

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
ناشکریا خواهر من خودم درامد دارم یادم نمیاد ک ازش پول خواسته باشم برا ارایشکاه و این چیزا بعد با هزی ...

تودیگه زیادی پررو کردیش اولن باید بهت پول بده حالا نمیده واسه پول تو تعیین تکلیف میکنه😒