2737
2739
نزدیکیم به هم👌👌 کار زیبایی داشتی تعارف نکن به خودم بگو در خدمتیم😄👩‍⚕️

قربونت مرسی😘😘

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم، من جنت آبادم قبوله؟؟ یه سوال داشتم ازت واسه افتادگی خفیف صورت پس از رژیم و گودی زیر چشم چیکار میتونم بگنم ک خوب جواب بده، خسته شدم هر کی منو دیده گفته چقد قیافه ات خسته است 😩

سلام عزیزم، من جنت آبادم قبوله؟؟ یه سوال داشتم ازت واسه افتادگی خفیف صورت پس از رژیم و گودی زیر چشم ...

سلام عزیزم بله قبول..

عزیزم برای افتادگی صورتتون ما یک دستگاه جدید آوردیم که از ار اف و هایفو خییلی جدیدتر هستش و برعکس اونها کاملا بدون درد و عوارض هستش و قطعا برای افتادگی صورت بعد از رژیم جواب میده ،غبغب هم دارید؟

گودی زیر چشمتون هم ره حل زیاد داره باید ببینم تا بتونم دقیق تر راهنمایی کنم عزیزم 

سلام عزیزم بله قبول.. عزیزم برای افتادگی صورتتون ما یک دستگاه جدید آوردیم که از ار اف و هایفو خییلی ...

مرسی عزیزم غبغب ندارم خدا رو شکر، میشه اسم دستگاهو بهم بگید و  ماندگاری کار و البته هزینه اش چقدره؟

اگه واقعا بدون درد باشه خیلی خوبه، من اصلا تحمل درد رو ندارم. میکروبلید ابرو رفته بودم تا دو هفته سردرد داشتم دیگه اصلا واسه ترمیمش نرفتم. 

2738
مرسی عزیزم غبغب ندارم خدا رو شکر، میشه اسم دستگاهو بهم بگید و  ماندگاری کار و البته هزینه اش چق ...

نه عزیزم اصلا درد و عوارض نداره عین ماساژ روی پوست هستش ولی واقعا تاثیر داره دوره درمانش ۶ جلسه هستش ولی شما تو همون جلسه اول هم تاثیرشو میبینید بعد از ۶ جلسه تا حداقل یکسال ماندگاری داره بعد از اون هر چند وقت یکبار تک جلسه ای انجام بدید چون به هرحال با بیشتر شدن سن پوست بیشتر افتادگی پیدا میکنه و باید پیشگیری کنید 

اسم دستگاه ریفیت هستش کلینیک ما مرکز تخصصیش هستش و کلا از دستگاه دو سه تا بیشتر تو ایران نیست و تاثیر گذاریش از ار اف و هایفو بهتره چون جدیدتره و تکنولوژیش به روز تره

قیمت هر جلسش ۲۵۰ تومان هستش عزیزم

نه عزیزم اصلا درد و عوارض نداره عین ماساژ روی پوست هستش ولی واقعا تاثیر داره دوره درمانش ۶ جلسه هستش ...

مرسی عزیزم از توضیحات کاملت، فاصله هر جلسه چقدر باید باشه؟ این هزینه بدون تخفیف هست دیگه   

مرسی عزیزم از توضیحات کاملت، فاصله هر جلسه چقدر باید باشه؟ این هزینه بدون تخفیف هست دیگه   &nb ...

خواهش میکنم گلم

بله عزیزم بدون ۱۵ درصد تخفیف هستش 

هفت تا ده روز فاصله باشه زودتر نتیجه میگیرید