2733
2739
عنوان

آیا من حق دارم موجودی رو ناخواسته به این دنیا بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست

آیا شما دوس داری هرگز وجود نداشتی

اگه آره که اونکاریو که میخوای حتما بکن

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
آفرین به شما که در حق خودت و یه موجود بی گناه ظلم نمیکنی .‌بذار هرکس هرچی میخواد بگه. قرار نیست ک هم ...

دقیقا ملت فکر میکنن تا دونفر ازدواج کردن حتما باید بچه بیارن بقیش مهم نیست اما من ب هیچ عنوان اهمیت نمیدم ب این مزخرفااااات،مگه شوخیه یکیو ب این دنیا اوردن،اون بدبخت بچه بدون اختیار خودش و ب خواست من داره میاد پ باید اینده مطمئنی داشته باشه،حالا بذار دهن مردم مثه دروازه باز باشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ملت فکر میکنن تا دونفر ازدواج کردن حتما باید بچه بیارن بقیش مهم نیست اما من ب هیچ عنوان اهمیت ...

کاش پدر و مادرای ماهم مثل شما فکر میکردن .الان اوضاع هممون خیلی بهتر بود . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
کاش پدر و مادرای ماهم مثل شما فکر میکردن .الان اوضاع هممون خیلی بهتر بود . 

خیلی،من ک دوس داشتم نبودم الان این همه بدبختیم نداشتیم والا

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2728
خیلی،من ک دوس داشتم نبودم الان این همه بدبختیم نداشتیم والا

منم همینطور .

تو یه مصاحبه ای به رضا عطاران گفتن چرا بعد این همه سال بچه دار نمیشید ؟

گفت اگه از هرکدوم از ما بپرسن بین بودن و نبودن کدومو ترجیح میدید بلافاصله میگیم نبودن. پس چرا باید یه آدم دیگه به این افراد اضافه کنم که میخواد نباشه !!!

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

چرا فکر میکنید با سقط جنین یه آدمو کشتید؟

وقتی اون بچه دنیا بیاد و شما نتونید براش یه زندگی خوب بسازید اون موقعس که یک انسان رو کشتید.

چقدر سطح فکری زنان جامعه ما پایین هست.

همش ترس ترس ترس.... گناه گناه گناه انقدر از خدا ترسونمون که حقوق اساسی زنانه خودمون رو هم نادیده می ...

اساسي ترين حق زن اينه كه اجازه نده كسي به خاطر لذت جويي به وجودش اسيب به اين بزرگي بزنه

شما ميديوني اين سقط چقدر عوارض جسمي به دنبال داره

من موافق بچه دار شدن نيستم مخصوصا تو وضعيت كنوني منتها مراقبم كه حداقل به خودم اسيب نرسه

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2738
منم همینطور . تو یه مصاحبه ای به رضا عطاران گفتن چرا بعد این همه سال بچه دار نمیشید ؟ گفت اگه از ه ...

چه تحلیل قشنگی دمش گرررم واقعا هم همینه ،بودن تو این دنیا با این همه سختی نمیارزه