2733
2734
عنوان

توروخدااااااا یه مشاور ک بتونه مشکلمو حل کنه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 29 پست
نه زیر بار نرو بگو مگه اسیر گرفتی مگه عصر حجره  بگو‌منم به عنوان یه انسان نیاز دارم تو اجتماع ...

اره واقعا خودمم حس خدمتکارو دارم .میگه برو خونه بابات طلاق اصنم طلاق واسه ش مهم نیست 

تو عادی باش باهاش حرف بزن بزار اصولی که از نظر تو درسته تو‌خونه انجام بشه وقتی اتفاقی نیفتاده دلیلی ...

فقط اینبار گفتم خدایا مرگ چرا مرگ منو نمیاری چرا منو نمیبینی میگه تو کفر گوییی خیر و برکت ب خونه م نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا خودمم حس خدمتکارو دارم .میگه برو خونه بابات طلاق اصنم طلاق واسه ش مهم نیست 

بگو باشه حقوحقوقمو بده من برم نترس گاهی با این حرفا میخوان طرفو‌بترسونن 

آخه زندگی اینجوری تو خونه زندانی با یه آدم بی احساس از مرگ بدتره اونوقت از طلاق میترسی ، باید قوی باشی اول با زبون خوش بگو میخوام برم باشگاه برای سلامتیم ، اگه نذاشت اصرار کن برو به هر قیمتی شده 

مردا از درون مثل بچن واقعا میشه خرشون کرد 

ولی اول از همه باید به خودت احترام بزاری خودتو دوست داشته باشی اینجوری باعث میشی اونم ازت حساب ببره و بهت احترام بزاره

فقط اینبار گفتم خدایا مرگ چرا مرگ منو نمیاری چرا منو نمیبینی میگه تو کفر گوییی خیر و برکت ب خونه م ن ...

نه دیگه اصلا نباید این حرفارو بزنی واقعا این حرفا برکتو از زندگی میبره ، بعنوان یه زن قوی باش با هر حرفی نترس محکم حرفتو بزن در کنارش محبت کن و از حق خودت نگذر 

تو خونه حرفای خوب بزن انرژی مثبت باش

2728
بگو باشه حقوحقوقمو بده من برم نترس گاهی با این حرفا میخوان طرفو‌بترسونن  آخه زندگی اینجوری تو ...

میده چون یبار اینکارو کردم ب قلت کردن افتادم تا برمگردون چون من ازدواج دومم هست اون منو نمیخواد بخدا اینو صدبار بهم گفته .این چهار دیواری رو قبول دارن سالی یبار بیرون نرم ولی تو خونه باهام حرف بزنه ن اینگه انگار دشمنشم 

میده چون یبار اینکارو کردم ب قلت کردن افتادم تا برمگردون چون من ازدواج دومم هست اون منو نمیخواد بخدا ...

آخه بدبختی اینجاست کافیه مردا بفهمن بهشون محتاجی راه دیگه ای نداری از موضع ضعف وارد بشی اونموقع خیلی تاخچه بالا میزارن برای آدم 

سعی کن تو خونه تنش ایجاد نشه اگه بتونی یه کار خونگی بگیری که از لحاظ مالی مستقل بشی خیلی خوبه

آخه بدبختی اینجاست کافیه مردا بفهمن بهشون محتاجی راه دیگه ای نداری از موضع ضعف وارد بشی اونموقع خیلی ...

اره واقعا اونم میدون ه من بدبخت طلاق بگیر نیستم. الانم تابلو فرش گرفتم بافت کنم دیگه همینجور ادامه بدم.تلان دوست من بگو برم باز ازش معذرت خواهی کنم

2738
چجوری چیکار کنم 

ببین مردا از زنای شوخ طبع بگو بخند خوششون میاد از زنایی که غر میزنن و اینا نه ، تو خونه سعی کن اگه یه چیز بامزه میگه به حرفش بخندی ، حرفاشو خوب گوش کنی باهاش تبادل نظر کنی ، مثلا در مورد سیاست در مورد یه فیلمی که میبینید حرف بزنید نظرشو بخوای مثل دوتا دوست در مورد چیزای مختلف میتونید حرف برنید چیزای مشترک پیدا کنید سعی کن اطلاعات خودتو بالا ببری کتاب بخونی بروز باشی اینا خیلی کمک میکنی که بتونی اعتماد به نفس داشته باشی 

اره واقعا اونم میدون ه من بدبخت طلاق بگیر نیستم. الانم تابلو فرش گرفتم بافت کنم دیگه همینجور ادامه ب ...

معذرت خواهی بصورت مستقیم نه ولی مثلا یخورده خودتو لوس کن بگو باهام قهری هنوز ؟، مثلا بگو لوس منی تو اینقد زود نارحت میشی همینطوری سر حرفو‌ باز کن 

بهش بگو دوستت دارم 

2706