2733
2734
عنوان

سه روزه ی لقهمه هم غذا نخوردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 22 پست

چجور تونستی گرسنه بمونی 🤤من اگه بودم تا یک ساعت چیزی نمیخوردم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجور تونستی گرسنه بمونی 🤤من اگه بودم تا یک ساعت چیزی نمیخوردم 

دقیقا منم در عجبم من وقتی عصبانیم خوشحالم ناراحتم قهرم بیشتراز زمان های عادی غذا میخورم 😂😂😂😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
دقیقا منم در عجبم من وقتی عصبانیم خوشحالم ناراحتم قهرم بیشتراز زمان های عادی غذا میخورم 😂😂😂😂

😂😂😂من میگم گور باباش مگه باید بمیرم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
😂😂😂من میگم گور باباش مگه باید بمیرم 

از هر چی بگذرم از شکمم نمیتونم بگذرم قهر بودما شدید رفت از بیرون غذا گرفت اورد رفتم نشستم خوردم بعد ادامه قهر😂میدونه شکموام تا قهر میکنم فورا با بستنی میاد خونه خیلی بیشعوره منم ک نمیتونم مقاومت کنم اه😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
از هر چی بگذرم از شکمم نمیتونم بگذرم قهر بودما شدید رفت از بیرون غذا گرفت اورد رفتم نشستم خوردم بعد ...

😂😂😂😂