2733
2739
عنوان

خانمها پاشيد باهم ماسك بزاريم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 114 پست
منافذو پاكسازي ميكنه،روشن ميكنه پوستو و باعث بسته شدن منافذ ميشه☺️

عزیزم من الان سفیده و زردچوبه زدم.. دستمال کاغذی هم گذاشتم.. ورو دستمالم سفیده زدم.. 

ولی بازم زیاد اومد.. میشه بزارم یخچال دوبار استفاده کنم یا نه؟ 

اگه میشه کی دوباره بزارم رو صورتم؟ 

عزیزم من الان سفیده و زردچوبه زدم.. دستمال کاغذی هم گذاشتم.. ورو دستمالم سفیده زدم..  ولی بازم ...

عزيزم بهتره ازش استفاده نكني براي بعد،راستش من تاحالا نذاشتم بمونه واسه بعد ولي بنظرم استفاده نكني بهتره،اگه شوهرت پايه ست بزن به صىرت اون خيلي خنده دار ميشن😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم بهتره ازش استفاده نكني براي بعد،راستش من تاحالا نذاشتم بمونه واسه بعد ولي بنظرم استفاده نكني ب ...

ممنون گلم

میریزم بیرون پس

شوهرم😑😖.. نه بابا.. منم گاهی ماسک میزنم میخندع میگه نکن دختر ازینکارا😂🙄

یعنی من رازیانه و زیره بخورم لاغر میشم؟ 😍 دم. کنم؟  چه ورزشی میکنی؟  توخونه یا باشگاه ...

بله وزن کم‌میکنی 

بچتون اگ پسر باشه رازیانه نباید بخوری

ن من شرایط باشکاه رو ندارم 

ورزش پلانک دراز نشست تناب 

ی ق چای خوری از حر کدوم شب خیس کنین صب ناشتا ۱۵ مین بجوشونین بخورین ترجیحا با عسل 

یا خیلیا بدون خیس کردن دم میکنن 

2728
شما چ جوری میخوردین  ؟

من زیره صبح ناشتا دم می کردم ومیخوردم اندازه یه قاشق چای خوری با یه لیوان آب جوش دارچینم همینطور

💓خدایا زهمه دست کشیدم که توباشی همه ام باتو بودن زهمه دست کشیدن دارد💓
2738