2752
2734
عنوان

خانما ی لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 36 پست
آهان مرسی من هیچ وقت اینطوری نبودم میخوام بدونم واسه این قرصاص .آخه ی ماهه که اینطوری شدم خجالت میکش ...

درک می کنم عزیزم به نظرم ربطی به اقدام نداره پس حتما از قرصاص اگه خیلی اذیتی دیگه استفاده نکن

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
درک می کنم عزیزم به نظرم ربطی به اقدام نداره پس حتما از قرصاص اگه خیلی اذیتی دیگه استفاده نکن

آره میخوام برم دکتر حوصبه ندارم بخوادآزمایش بده و...آره قطع میکنم ببینم براچی۶.همسرم میگه براسرکس ولی من اونو دوماه پیش استفاده کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره میخوام برم دکتر حوصبه ندارم بخوادآزمایش بده و...آره قطع میکنم ببینم براچی۶.همسرم میگه براسرکس ول ...

نه عزیزم به نظرم مال سرکه نیست اگه کامل خوب شدی بهتره قرصا رو قطع کنی بازم برات سرچ میکنم اگه چیزی فهمیدم خبر میدم

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
نه عزیزم به نظرم مال سرکه نیست اگه کامل خوب شدی بهتره قرصا رو قطع کنی بازم برات سرچ میکنم اگه چیزی ف ...

آره بدنم که زخم شده بودخوب شد حتی بعدشم انقدرخشک نبودم.۵ماهه که سرخودبخاطردختردارشدن دارم کلسیم منیزیم روزی دوبار میخورم.ویتامین ای واسیدفولیک هم ی دونه روزی میخورم.میگم شایدتازه داره اثرمیذاره.چون ۳ماهه حجم خون پریودم کم شده روزاشم همینطور.یعنی ممکنه رحممو سرد کرده باشه؟

2731
نه عزیزم به نظرم مال سرکه نیست اگه کامل خوب شدی بهتره قرصا رو قطع کنی بازم برات سرچ میکنم اگه چیزی ف ...

مرسی عزیزم.خیلی داغونم توروخدا چیزی فهمیدی بهم بگو

آره بدنم که زخم شده بودخوب شد حتی بعدشم انقدرخشک نبودم.۵ماهه که سرخودبخاطردختردارشدن دارم کلسیم منیز ...

ببخشید اومدم تایپکتو خوندم

عزیزم مصرف زینک فقط سه ماه بعد اون باید قطع کنی چون بدن اگر زینکش بالا بره خیلی خیلی خطرناک و مضر

و کلسیم هم از نظر طب اسلامی و سنتی ویتامین سردیه پس ممکن بخاطر سردی اون اینجوری شدی

تو نت سرچ کن روش های خونگی و سنتی برای دختر دار شدن دنبال کن چون اونا بی ضرر و تقریبا بدون عوارض

راضيم به رضاى خدا تا محال عالم بشود ممكن او