2737
2739
عنوان

هزینه ی سونوگرافی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 27 پست
یعنی کیست؟ منم رفتم گفت کیستای ریزداری ک باعث نازایی میشه الانم یک ماهه پریودنشدم 😟حامله هم نیستم

ب منم میگفت کیستای ریز و تنبلی تخمدان داری فقط میگفتن وزنتو کم کن منم اراده نداشتم بعداز یازده ماه اقدام رفتم پیش یه دکتری بهم لتروزول و متفورمین داد همون یه ماهی که خوردم سه کیلو کم شدم یعنی اشتهام و کم کرده بود و باعث شد همون ماه حامله بشم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
ب منم میگفت کیستای ریز و تنبلی تخمدان داری فقط میگفتن وزنتو کم کن منم اراده نداشتم بعداز یازده ماه ا ...

کیست خطرناکه؟

من نامنظمی دارم ممکنه کیست باشه؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامنظمی پریودی دارم شدیدا ...استرس دارم برای سونو...میترسم بگه مشکلی دارم

احتمالا تنبلی تخمدان داری

نترس دارو میدن خوب میشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ب منم میگفت کیستای ریز و تنبلی تخمدان داری فقط میگفتن وزنتو کم کن منم اراده نداشتم بعداز یازده ماه ا ...

اره من بااینکه زیادم نیست وزنم قدم 164وزنم 61متعادلم اما گفت ک برو باشگاه حالا قصد دارم برم بنظرت برم یا قرصای ک گفتی وبخرم استفاده کنم

2731
کیست خطرناکه؟ من نامنظمی دارم ممکنه کیست باشه؟

عزیزم خطرناک نیست ولی باید به دنبال درمانش باشی علایمش هم همین نامنظمی یا عقب انداختن اگه خیلی عقب میندازی برو پیش یه متخصص دنبال درمانش باش

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اره من بااینکه زیادم نیست وزنم قدم 164وزنم 61متعادلم اما گفت ک برو باشگاه حالا قصد دارم برم بنظرت بر ...

این قرصا هورمونیه دکتر باید بده.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
عزیزم خطرناک نیست ولی باید به دنبال درمانش باشی علایمش هم همین نامنظمی یا عقب انداختن اگه خیلی عقب م ...

آخه این ماه یهو یک هفته جلو افتاد اصلا نمیدونم کی پریود میشم هر روزی ممکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
تنبلی باعث میشه باردار نشم؟

تنبلی باعث میشه فولیکول بالغ نداشته باشی.با دارو سریع رشد میکنه نگران نباش